Zamknij

Alfa Romeo Tonale zadebiutowała w Genewie [ZDJĘCIA]

Redakcja
07.03.2019 08:50
Alfa Romeo Tonale w Genewie 2019
fot. Alfa Romeo/Facebook

Alfa Romeo Tonale na salonie motoryzacyjnym w Genewie 2019. Zobacz nowego SUV-a Alfy Romeo na zdjęciach. Na tę chwilę nie wiadomo, kiedy nowa Alfa Romeo Tonale trafi do sprzedaży.

Alfa Romeo pokazała nowy model Tonale na salonie motoryzacyjnym w Genewie. Nowy samochód zdecydowanie przyciąga uwagę niebanalnym wyglądem i na pewno będzie wyróżniał się na drodze od innych pojazdów.

Zagłosuj

Czy Alfa Romeo będzie w stanie rywalizować tym samochodem z innymi markami?

Liczba głosów:

Tonale to prototypowe auto hybrydowe, które można ładować z gniazdka. Pojazd został wyposażony w nowoczesny napęd, w którym silnik spalinowy umieszczono z przodu, aby napędzał przednie koła. Elektryczna jednostka została zamontowana przy tylnej osi i jest ona odpowiedzialna za napęd tylnych kół. Łącznie Alfa Romeo Tonale może pochwalić się blisko 240 KM.

Alfa Romeo Tonale na salonie motoryzacyjnym w Genewie 2019: Zobacz zdjęcia

Alfa Romeo Tonale w Genewie 2019: Wnętrze

W Alfie Romeo Tonale dominują materiały dobrej jakości, środek samochodu opanowała skóra. Wskaźniki zastąpiono 12,3-calowym wyświetlaczem. Na środku kokpitu w oczy rzuca się 10,25-calowy ekran dotykowy.

Alfa Romeo Tonale w Genewie 2019: Kiedy w salonach?

Alfa Romeo Tonale i jej pojawienie się w salonach jest na razie wielką niewiadomą. Jednak producent zapowiedział, że kompaktowy SUV ma pojawić się w ofercie nie później niż w 2022 roku.

TO RÓWNIEŻ CIĘ ZAINTERESUJE:

 RadioZET.pl/auto-swiat.pl/MW