Zamknij

Auris dołącza do serii Selection

Redakcja
24.05.2018 10:25
logo Toyoty
fot. Toyota Polska Facebook

Tuż przed pojawieniem się aut nowej generacji producenci wypuszczają specjalne samochody. To celowy zabieg, aby zachęcić klientów do zakupu.

W ostatnim czasie coraz więcej producentów samochodowych decyduje się na ulepszanie swoich modeli przed pojawieniem się pojazdów nowej generacji. Na taki ruch zdecydował się m.in. Mercedes, który poinformował o przygotowaniu specjalnej odmiany klasy V. Toyota postanowiła pójść w ślady niemieckiej marki i przedstawiła Aurisa w wersji Selection.

Toyota Auris Selection: Cena

Najtańszy model w tej odmianie kosztuje 81 900 zł. Jednak chodzi tu o bogato wyposażony samochód. W pojeździe zamontowano 132-konny silnik o pojemności 1,6 l i manualną skrzynię biegów. W podstawie znajdziemy m.in.: kamerę cofania, pakiet systemów bezpieczeństwa Toyota Safety Sense czy światła LED. Za wersję 1,2 turbo trzeba będzie dopłacić 2000 zł. Z kolei cena za hybrydę zaczyna się od kwoty 96 600 zł. To ceny, za jakie kupimy hatchbacka. Kombi jest droższe o 4000 zł.

Chociaż bogate wersje samochodów cieszą się dużym zainteresowaniem, ciężko stwierdzić, czy decyzja Toyoty będzie miała odzwierciedlenie w wynikach sprzedaży.

TO RÓWNIEŻ CIĘ ZAINTERESUJE:

RadioZET.pl/MW