Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

BMW dachowało i uderzyło w drzewo. Trzy młode osoby ranne

28.11.2017 13:07
xxx zet

W piątek, 24 listopada 2017 roku, w miejscowości Jelnica BMW zjechało z drogi do przydrożnego rowu, dachowało i uderzyło w drzewo. O zdarzeniu powiadomiony został dyżurny międzyrzeckiego komisariatu.

BMW dachowało i uderzyło w drzewo. Trzy młode osoby ranne fot. policja.pl

Na miejsce przybyli funkcjonariusze. Zastali rozbite auto, ranną kobietę poza samochodem, w którym uwięzieni byli dwaj nieprzytomni mężczyźni. Udało ich się uwolnić dopiero po interwencji strażaków i użyciu przez nich specjalistycznego sprzętu.

Ze wstępnych ustaleń mundurowych wynika, że BMW serii 5 E39 kierował 23-letni mieszkaniec Trzebieszowa. Na łuku drogi stracił on panowanie nad pojazdem, przez co samochód zjechał do przydrożnego rowu, dachował i uderzył w drzewo. Siła uderzenia była tak potężna, że zniszczeniu uległ cały tył auta, a 20-letnia kobieta wypadła z pojazdu.

Pasażerowie z licznymi obrażeniami trafili do pobliskich szpitali. Najmocniej jednak ucierpiał kierowca – w stanie zagrażającym życiu został przetransportowany śmigłowcem do szpitala. Najprawdopodobniej przyczyną wypadku była nadmierna prędkość. W dodatku podróżujący nie mieli zapiętych pasów bezpieczeństwa.

Przy okazji policjanci apelują do kierowców o ostrożność, bezpieczną jazdę oraz zdrowy rozsądek.

RadioZET/MS

Zagłosuj

Jeździsz ostrożnie?

Oceń