BMW spadło z 7. piętra i uderzyło w przejeżdżające auto

16.08.2017 14:20

BMW serii 3 E93 spadło z 7. pietrą i uderzyło w przejeżdżający samochód, za kierownicą którego siedziała 49-latka. Zdarzenie zostało zarejestrowane kamerą przemysłową.

BMW spadło z 7. piętra i uderzyło w przejeżdżające auto fot. kadr z wideo

Od razu po tym incydencie, pracujący nieopodal robotnicy ruszyli z pomocą na miejsce wypadku. W międzyczasie zawiadomili odpowiednie służby. Wkrótce zjawiło się pogotowie, które zabrało kierowcę BMW, Christi Bowmer, do szpitala. Jak się potem okazało, przyczyną było przypadkowe wciśnięcie pedału gazu, o czym wspomniała kierująca BMW:

"

Moja stopa zsunęła się z pedału hamulca, przez co spadłam siedem pięter w dół. Myślałam, że zginę. Myślałam, że to koniec. Jestem bardzo wdzięczna za pomoc, którą udzielili mi świadkowie tego wypadku. Zespół medyczny powiedział mi, że gdybym nie została od razu wyciągnięta z auta, najprawdopodobniej wykrwawiłabym się w nim. Doznałam rozległych obrażeń. "

Kobieta chce zaskarżyć właściciela parkingu za niewłaściwe zabezpieczenia. Już wcześniej w tym miejscu doszło do podobnego incydentu. 9 września 2016 roku 24-letni kierowca prowadzący SUV-a wyjechał poza krawędź budynku. Miał sporo szczęścia – zawisł w powietrzu, co było zasługą specjalnych drutów.

RadioZET/MS

Oceń