Bezrobotny mężczyzna utknął Maserati na plaży. Zaczął grać w golfa

24.05.2017 12:01

Mieszkaniec Sydney postanowił pojechać swoim Maserati Quattroporte na lokalną plażę. Szybko zdał sobie sprawę, że ten pomysł do najlepszych nie należał...

Bezrobotny mężczyzna utknął Maserati na plaży. Zaczął grać w golfa fot. kadr z wideo

Mężczyzna postanowił się tym nie przejmować. Ani trochę. Wyciągnął kije golfowe i zaczął uderzać w piłeczki w kierunku oceanu. Zdaniem świadków ta scena wyglądała niczym z filmu o ekscentrycznym bohaterze. Okoliczni mieszkańcy w związku z powyższym zadzwonili na policję.

Funkcjonariusze przyjechali na miejsce i zastali widok zgodny z opisem. Zabrali mieszkańca Sydney do szpitala St Vincents Hospital w celu oceny jego stanu psychicznego. Luksusowy włoski samochód skonfiskowano i odholowano na parking.

Jeden ze świadków wspomniał o tym nietypowym incydencie:

"

Grał w golfa, po czym powiedział, że chciałby wykopać swój samochód… Był miłym gościem, który chciał trochę pogadać. To wszystko było niczym wyjęte z jakiegoś filmu. "

Używane Maserati Quattroporte mężczyzny grającego w golfa na plaży zostało sprzedane włoskiemu turyście, który był zadowolony z faktu, że mógł wejść w posiadanie tego auta za 100 000 dolarów australijskich.

RadioZET/MS

Zagłosuj

Jesteście za konfiskatą samochodów?

Oceń