Bielsko-Biała. Wypadł z pechowego zakrętu i uderzył w barierki

21.08.2017 10:12

W niedzielę, 20 sierpnia 2017 roku, na jednym z zakrętów na obwodnicy Bielska-Białej doszło do 14 zdarzeń drogowych. Jeden z nich został zarejestrowany telefonem komórkowym.

Bielsko-Biała. Wypadł z pechowego zakrętu i uderzył w barierki fot. kadr z wideo

Na nagraniu zobaczymy stojące na poboczu dwa samochody, w tym radiowóz. Po chwili w kadrze pojawia się biały pojazd, nad którym kierujący stracił panowanie. Niestety bezskutecznie próbował sprowadzić swoją Toyotę Yaris na pożądany tor jazdy, przez co finalnie uderzył w barierki. Całe nagranie można prześledzić na poniższym filmie:

Szczęśliwie żadna osoba poważnie nie ucierpiała w którymkolwiek z 14 zdarzeń drogowych, do których doszło na powyższym zakręcie. Jak twierdzą lokalni mieszkańcy, przed łukiem znajdują się znaki nakazujące jazdę ze ściśle określoną prędkością. Niestety wciąż wielu kierowców łamie przepisy ruchu drogowego, szczególnie te, dotyczące dozwolonej prędkości, z jaką można się poruszać. W efekcie dochodzi do sporej liczby stłuczek i kolizji.

Każdy kierowca powinien być świadomy potencjalnego zagrożenia wynikającego z nieprzestrzegania przepisów ruchu drogowego. Dlatego należy robić wszystko, co w naszej mocy, by minimalizować ryzyko doprowadzenia do wypadku.

RadioZET/MS

Oceń