Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Chłopiec wbiegł wprost pod koła trolejbusu. Kierowca nie miał szans na reakcję [WIDEO]

11.02.2019 10:07

W Tychach doszło do przerażającego wypadku. 10-letni chłopiec wbiegł na przejście dla pieszych wprost pod koła trolejbusu. Kierowca nie miał żadnych szans na reakcję. Nagranie opublikowano ku przestrodze.

dziecko wbiega na ulicę fot. kadr z wideo

W Tychach na jednym z przejść dla pieszych doszło do strasznego wypadku. Na nagraniu opublikowanym w sieci widzimy dwóch chłopców, z których jeden idzie, a drugi biegnie w tym samym kierunku, w którym jechał trolejbus. Nagle, kiedy chłopiec znalazł się na wysokości przejścia dla pieszych, wbiegł na pasy wprost pod koła nadjeżdżającego pojazdu. 52-letni kierowca nie miał najmniejszych szans na reakcję.

– Gdy trolejbus minął skrzyżowanie z ulicą Edisona i znalazł się bezpośrednio przed przejściem dla pieszych, chłopiec nagle, bez zwrócenia jakiejkolwiek uwagi na to, co dzieje się na jezdni, skręcił ostro w lewo i wbiegł bezpośrednio przed nadjeżdżający trolejbus, nie dając kierowcy żadnej szansy na reakcję i bezpieczne wyhamowanie pojazdu – podały w komunikacie Tyskie Linie Trolejbusowe.

Na miejscu świadkowie udzielili chłopcu pierwszej pomocy. Po przybyciu pogotowia ratunkowego dziecko zostało przetransportowane do szpitala. Jak informuje serwis Polsatnews.pl, chłopiec trafił do placówki z podejrzeniem złamania obu nóg. Kierowca trolejbusu był trzeźwy.

TO TAKŻE CIĘ ZAINTERESUJE:

 RadioZET.pl/YouTube, polsatnews.pl/MW

Oceń