Zamknij

Chłopiec wbiegł wprost pod koła trolejbusu. Kierowca nie miał szans na reakcję [WIDEO]

Redakcja
11.02.2019 10:07
dziecko wbiega na ulicę
fot. kadr z wideo

W Tychach doszło do przerażającego wypadku. 10-letni chłopiec wbiegł na przejście dla pieszych wprost pod koła trolejbusu. Kierowca nie miał żadnych szans na reakcję. Nagranie opublikowano ku przestrodze.

W Tychach na jednym z przejść dla pieszych doszło do strasznego wypadku. Na nagraniu opublikowanym w sieci widzimy dwóch chłopców, z których jeden idzie, a drugi biegnie w tym samym kierunku, w którym jechał trolejbus. Nagle, kiedy chłopiec znalazł się na wysokości przejścia dla pieszych, wbiegł na pasy wprost pod koła nadjeżdżającego pojazdu. 52-letni kierowca nie miał najmniejszych szans na reakcję.

– Gdy trolejbus minął skrzyżowanie z ulicą Edisona i znalazł się bezpośrednio przed przejściem dla pieszych, chłopiec nagle, bez zwrócenia jakiejkolwiek uwagi na to, co dzieje się na jezdni, skręcił ostro w lewo i wbiegł bezpośrednio przed nadjeżdżający trolejbus, nie dając kierowcy żadnej szansy na reakcję i bezpieczne wyhamowanie pojazdu – podały w komunikacie Tyskie Linie Trolejbusowe.

Na miejscu świadkowie udzielili chłopcu pierwszej pomocy. Po przybyciu pogotowia ratunkowego dziecko zostało przetransportowane do szpitala. Jak informuje serwis Polsatnews.pl, chłopiec trafił do placówki z podejrzeniem złamania obu nóg. Kierowca trolejbusu był trzeźwy.

TO TAKŻE CIĘ ZAINTERESUJE:

 RadioZET.pl/YouTube, polsatnews.pl/MW