Słuchaj
Damian Michałowski, Michał Korościel
Konrad Piasecki
Damian Michałowski, Michał Korościel
Marcin Sońta , Mateusz Ptaszyński
Marcin Wojciechowski
Hubert Radzikowski , Justyna Dżbik
Hubert Radzikowski
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Dacia Logan driftuje w rosyjskiej reklamie

02.06.2017 11:46

Na oficjalnym kanale Renault Russia na YouTubie pojawiła się reklama Renault Logan, sprzedawanego w większości krajów pod banderą Dacii. Auto w klipie zostało pokazane jako dynamiczne, radzące sobie z każdym rodzajem nawierzchni.

Dacia Logan driftuje w rosyjskiej reklamie fot. kadr z wideo

Akcja rozpoczyna się od dynamicznej jazdy po drodze pokrytej śniegiem. Chwilę później widzimy Logana mknącego w deszczowo-burzowej scenerii. Następnie samochód wjeżdża na szutrową drogę, gdzie kierowca wprowadza go w kontrolowane poślizgi poprzez umiejętne balansowanie jego masą.

Najbardziej absurdalna jest jednak ostatnia scena, na której widzimy Logana w roli samochodu bezpieczeństwa na torze wyścigowym. W tle dostrzeżemy kibiców wiwatujących na widok niebieskiego auta osobowego:

W Polsce ceny Dacii Logan rozpoczynają się od 29 900 zł za odmianę w podstawowym wyposażeniu Access, napędzaną jednostką SCe 75 o pojemności 1 litra i mocy 73 KM. Dokładnie tyle samo kosztuje wariant z 1,2-litrowym motorem, legitymującym się taką samą liczbą koni mechanicznych. Do wyboru są jeszcze dwa poziomy wyposażenia – Open za dopłatą 4300 zł lub Laureate za 6800 zł.

W gamie silnikowej znajdziemy również TCe 90 S&S (od 41 200 zł w wersji Laureate), dCi 75 S&S (od 42 700 zł w wersji Open) lub dCi 90 S&S (od 47 700 zł w wersji Laureate).

RadioZET/MS

Skąd pochodzi tablica rejestracyjna? fot. rafmarmoto.pl
Oceń