Doszło do 3 absurdalnych stłuczek w zaledwie minutę

28.06.2017 12:10

Kamera samochodowa zarejestrowała jedną z najdziwniejszych sytuacji drogowych. W zaledwie 60 sekund w niewielkich stłuczkach w Rosji wzięło udział aż 5 pojazdów!

Doszło do 3 absurdalnych stłuczek w zaledwie minutę fot. kadr z wideo

Wszystko zaczęło się od kierowcy auta osobowego wyposażonego w kamerę pokładową, który próbował ominąć ciężarówkę blokującą pas ruchu. Manewr zakończył się fiaskiem – kierujący lekko uderzył w tylny lewy róg pojazdu. To był dopiero początek. Osoba siedząca za kierownicą Skody Octavii II cofając trąciła srebrną Toyotę Auris. Właścicielka japońskiego auta wysiadła z niego, ale zapomniała zaciągnąć ręcznego, w wyniku czego samochód stoczył się i wjechał w jadącego poboczem dostawczaka.

Analizując nagranie można z ogromną dozą pewności stwierdzić, że nikomu nic się nie stało. Ucierpiały jedynie nadwozia samochodów:

Internauci w komentarzach nie kryli swojego zdziwienia po obejrzeniu filmu. Niektórzy poddawali pod wątpliwość, czy którykolwiek kierowca miał prawo jazdy. Inni zasugerowali, że to nic dziwnego, w końcu zdarzenie miało miejsce w… Rosji.

RadioZET/MS

Oceń