Zamknij

Dusił egzaminatora na placu manewrowym

Redakcja
19.07.2018 10:29
egzamin praktyczny na prawo jazdy
fot. Piotr Kamionka REPORTER East News

W Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego w Łodzi doszło do niespotykanej sytuacji. Bliski jednego z kursantów dusił egzaminatora na placu manewrowym, ponieważ pracownik WORD-u odmówił przystąpienia do egzaminu.

Wszystko zaczęło się od momentu, kiedy egzaminator zobaczył, jak kierujący prywatnym samochodem próbuje wtargnąć na plac egzaminacyjny. Pracownik WORD-u natychmiast zaczął gestami rąk pokazywać, że nie można tu wjeżdżać. W tym czasie mężczyzna wysiadł z pojazdu i rzucił się na egzaminatora. Chwycił go za gardło i zaczął dusić.

Pracownik zdołał się wyrwać i zgłosić sprawę na policję. Okazało się, że chwilę wcześniej kursantowi odmówiono przystąpienia do egzaminu państwowego, ponieważ jego dokumenty znajdowały się w innym ośrodku. Wówczas jeden z jego bliskich postanowił sam odegrać się na egzaminatorze.

Inny z pracowników Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego przyznał, że w pracy dość często słyszy się groźby karalne, ale nigdy nie dochodzi do rękoczynów. Sprawą zajęła się Komenda Miejska Policji w Łodzi.

Sprawdź, czy zdałbyś egzamin na prawo jazdy. Rozwiąż QUIZ!

Quiz. Egzamin na prawo jazdy
Rozwiąż quiz

Quiz. Egzamin na prawo jazdy

Quiz. Egzamin na prawo jazdy
Czy masz prawo zatrzymać pojazd POD wiaduktem, gdy znaki tego nie zabraniają?
fot. PWPW

Czy masz prawo zatrzymać pojazd POD wiaduktem, gdy znaki tego nie zabraniają?

TO TEŻ CIĘ ZAINTERESUJE:

RadioZET.pl/auto-swiat.pl/MW