Ferrari jeździł po centrum handlowym

11.04.2017 11:16

Najnowsze doniesienia z Rosji wskazują na to, że tamtejsi właściciele Ferrari gdy tylko się znudzą, jadą do lokalnego centrum handlowego, gdzie sieją spustoszenie.

Ferrari jeździł po centrum handlowym fot. kadr z wideo

Rosyjskie media ujawniły, że jeden z burmistrzów wsiadł do Ferrari Californii i tym włoskim supersamochodem pojechał do lokalnego centrum handlowego tuż przed jego zamknięciem, kręcąc „bączki” w budynku i narażając na niebezpieczeństwo pracowników ochrony. Wraz z pojawieniem się filmu w internecie, pojawiły się sugestie, jakoby te popisy zostały dokonane absolutnie nielegalne.

Wiele jednak wskazuje na to, że to widowisko zaplanowano:

Jeden z internautów jest zdania, że kamery monitoringu w centrach handlowych nie zapisują dźwięku. Warto również zwrócić uwagę na fakt, z jak wiele urządzeń zarejestrowało to zdarzenie.

Na filmie możemy zobaczyć czerwone Ferrari. California napędzana jest 4,3-litrowy silnikiem V8 F136 o mocy 460 KM osiąganych przy 7750 obr./min i 485 Nm dostępnych od 5000 obr./min. Auto na osiągnięcie 100 km/h ze startu zatrzymanego potrzebuje zaledwie 3,9 sekundy i potrafi pomknąć nawet 310 km/h.

RadioZET/MS

Zagłosuj

Ustawione czy nie?

Oceń