Słuchaj
Damian Michałowski, Michał Korościel
Konrad Piasecki
Damian Michałowski, Michał Korościel
Marcin Sońta , Mateusz Ptaszyński
Marcin Wojciechowski
Hubert Radzikowski , Justyna Dżbik
Hubert Radzikowski
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Fiat 500 nauczy Cię Kamasutry

31.05.2017 13:13

Garage Italia Customs stworzył wyjątkową odmianę Fiata 500 dostępna w dwóch wariantach. Grafika Kamasutry na nadwoziu pierwszego z nich jest nieocenzurowana, podczas gdy w tym drugim zasłonięto najciekawsze elementy.

Fiat 500 nauczy Cię Kamasutry fot. materiały prasowe

Jak zdradzili twórcy – w przypadku odmiany nieznającej słowa „tabu”, widzowie mogą nacieszyć swoje oczy między innymi wyolbrzymionymi genitaliami datowanymi na… XIX wiek. Jeśli to rozbudzi wyobraźnię oglądających, wskazane jest udanie się do środka. Tam dostrzeżemy różne akcesoria, w tym kajdanki wystające z podsufitki, czy pejcz przymocowany do siedzenia pasażera pierwszego rzędu. Pod lusterkiem wstecznym znajdziemy kości do Kamasutry.

Z kolei drążek skrzyni biegów swoim kształtem jednoznacznie przypomina zabawkę dla dorosłych. To wszystko nie stanowi propozycji wyłącznie dla ekshibicjonistów. Na wyposażeniu znajdziemy także czerwone zasłonki, które pozwolą na rozkoszowanie się partnerem na osobności.

Tapicerka samochodu może zostać wykończona na parę sposobów. Garage Italia Customs nie wspomniało o szerszym zakresie indywidualizacji, zaznaczając przy okazji, że auto ma wywołać uśmiech i przypomnieć ludziom o miłości, która jest zdrowa zarówno dla ducha, jak i ciała.

RadioZET/MS

Oceń