GITD rozpiera duma. Powodem list od Jarosława Kaczyńskiego

19.09.2017 10:35

Główny Inspektor Transportu Drogowego Alvin Gajadhur, Senator Rzeczypospolitej Polskiej Grzegorz Bierecki i Prezydent Miasta Białej Podlaskiej Dariusz Stefaniuk otrzymali list od Prezesa Prawa i Sprawiedliwości Pana Jarosława Kaczyńskiego.

GITD rozpiera duma. Powodem list od Jarosława Kaczyńskiego fot. gitd.gov.pl

W liście adresowanym do wyżej wymienionych znajdują się słowa wdzięczności za utworzenie wydziału Biura Elektronicznego Poboru Opłat Głównego Inspektoratu Transportu Drogowego w Białej Podlaskiej, co jest potwierdzeniem tzw. „dobrej zmiany” i dowodem na wprowadzenie w życie programu PiS, świadczącym o wywiązywaniu się z obietnic wyborczych.

Jarosław Kaczyński podkreślił fakt, że jeszcze w 2017 roku w nowej placówce GITD zatrudnionych zostanie 20 osób i przy okazji podziękował za zaproszenie na uroczystość otwarcia, która odbyła się w sobotę, 16 września:

"

Kończąc, chciałbym podziękować Panu Senatorowi Grzegorzowi Biereckiemu, Panu Prezydentowi Dariuszowi Stefaniukowi oraz Panu Głównemu Inspektorowi Alvinowi Piotrowi Gajadhurowi za pamięć i zaproszenie na dzisiejszą uroczystość. Niestety, wcześniej przyjęte zobowiązania uniemożliwiły mi przyjazd do Białej Podlaskiej. "

Pełną treść listu zaadresowanego do GITD znajdziemy pod tym adresem.

RadioZET/MS

Sprawdź w quizie, czy potrafisz odgadnąć odległości między miejscowościami:

QUIZ: Odgadnij odległość pomiędzy miejscowościami fot. materiały prasowe
Oceń