Honda Jazz po modernizacjach. Co się zmieniło?

14.09.2017 10:25

Japoński producent z okazji targów motoryzacyjnych we Frankfurcie zaprezentował najnowsze wydanie Jazza. Auto przeszło subtelne modernizacje.

Honda Jazz po modernizacjach. Co się zmieniło? fot. materiały prasowe

Samochód upodobnił się do pozostałych modeli w gamie, przez co wyróżnia się teraz bardziej agresywnym wyglądem. Zmienił się przede wszystkim przedni zderzak, podczas gdy tylny pozostał bez zmian. Nieco inna jest również osłona chłodnicy, która w prezentowanej odmianie jest niemal cała czarna.

Przy okazji gama Jazza na europejskim rynku została rozszerzona o nową pozycję – 1,5-litrowy silnik benzynowy i-VTEC o mocy 128 KM. Auto w tej wersji dostępne będzie również z nowym poziomem wyposażenia o nazwie Dynamic, na który składają się smukła nakładka na przedni zderzak i tylny dyfuzor z czerwonym akcentem, światła do jazdy dziennej w technologii LED, światła przeciwmgielne, spojler dachowy oraz 16-calowe felgi.

We wnętrzu Hondy również znajdziemy parę nowości, w tym nową tapicerkę, obitą skórą kierownicę wielofunkcyjną, czy gałkę skrzyni biegów obszytą pomarańczową nicią. Poza tym nie wprowadzono większych zmian – wciąż klienci mogą cieszyć się z funkcjonalności o nazwie Magic Seat, czy bagażnika o pojemności 354 litrów lub nawet 897 litrów po złożeniu tylnych siedzeń.

RadioZET/MS

QUIZ: Czy znasz się na znakach drogowych? fot. pixabay
Oceń