Zamknij

Hyundai Ioniq: Zmodyfikowany samochód z nowym wyposażeniem [ZDJĘCIA]

Redakcja
22.01.2019 14:03
Hyundai Ioniq po modernizacji
fot. Hyundai

Hyundai zaprezentował model Ioniq. Egzemplarz przeszedł delikatny lifting i otrzymał nowe wyposażenie. Zmiany odbędą się najpierw w odmianach hybrydowych.

Hyundai Ioniq został nieco odświeżony przez południowokoreańskiego producenta. Wersja po liftingu zyskała nową osłonę chłodnicy tzw. kaskadowy grill. Przeprojektowano też przednie i tylne lampy. Model dostał trzy nowe kolory karoserii do wyboru: Liquid Sand, Fluidic Metal oraz Electric Shadow z nowymi wzorami aluminiowych felg.

Hyundai Ioniq po liftingu: Zmiany w wyposażeniu

Zmiany zaszły również w środku nowego Ioniq’a: w środkowej części kokpitu pojawił się nowy panel obsługi klimatyzacji i wystający 10,25-calowy ekran. Poza nim zaktualizowano system, który ubogacono o nawigację 3D, informację o natężeniu ruchu, cen paliw na stacjach czy parkingach, a także funkcję komend głosowych i usługę Live, która dostarczy kierowcy najnowsze wiadomości o pogodzie.

Hyundai Ioniq nie zmieni się pod kątem silników. Dalej w ofercie dostępny jest układ benzynowej jednostki o pojemności 1.6 l GDi, silnika elektrycznego, zestawu baterii i sześciostopniowej dwusprzegłowej skrzyni biegów. Maksymalna moc to 141 KM.

Hyundai Ioniq po liftingu: Kiedy w polskich salonach?

Odświeżone wersje Hyundai Ioniq Hybrid i Ioniq Plug-In zadebiutują w polskich salonach w drugiej połowie 2019 roku.

TO MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ:

 RadioZET.pl/auto-swiat.pl/MW