Hyundai i20 po modernizacji. Co nowego? [FOTO]

30.04.2018 09:15

Model i20 przeszedł modernizację. Koreańczycy postanowili dokonać kilku zmian w niewielkim hatchbacku, w którym m.in. zmieniono wyposażenie.

Hyundai i20 po liftingu fot. Hyundai Facebook

Na pierwszy rzut oka widzimy drobne zmiany w wyglądzie. Głównie modyfikacji uległy wykończenia osłony chłodnicy oraz zderzaki. Dodatkowo producent zainstalował nowe tylne lampy, a tablica rejestracyjna została przeniesiona na klapę bagażnika. Oprócz tego dołączono nowe wzory 15- i 16-calowych felg i panoramiczny szklany dach.

W czarnym i szarym wnętrzu nową możliwością jest wykończenie Blue. Wyróżnia je niebieska linia, która biegnie wzdłuż deski rozdzielczej i wokół klamek. Do wyboru są też inne wykończenia: Red Point i Blue Point, które rozpoznamy po czerwonych albo niebieskich akcentach.

Najwyższą wersję wyposażono w dotykowy 7-calowy ekran, a system multimedialny pozwala na łatwą integrację smartfonów.

Hyundai i20 po liftingu: Silniki

Hyundai i20 oferuje trzy silniki benzynowe: 1.0 T-GDI o mocy 100 lub 120 KM, 1.2 MPI z 75 albo 84 KM i 1.4 MPI o mocy 100 KM. W modelu zamontowano najnowszą 7-biegową skrzynię dwusprzęgłową i system start/stop.

Ponadto wzbogacono ofertę o rozszerzenie systemu bezpieczeństwa o: układ ostrzegający o zmęczeniu kierowcy, automatyczne światła drogowe, asystenta utrzymywania pasa ruchu i system zapobiegania zderzeniu czołowemu.

Zmodyfikowany Hyundai i20 w polskich salonach pojawi się w lipcu.

Rozpoznasz auto po jego wnętrzu? Rozwiąż nasz QUIZ!

TO MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ:

RadioZET.pl/auto-swiat.pl/MW

Oceń