Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Kamil Nosel, Marcin Łukasik
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Jechał skuterem obładowany bagażami. Został zatrzymany przez policję [FOTO]

28.08.2018 09:26
xxx zet

Pewien kierowca skutera sprawdził wytrzymałość swojego jednośladu. Mężczyzna zapakował do swojej maszyny ogromny bagaż i udał się w podróż. Wszystko układało się po jego myśli, dopóki nie został zatrzymany do kontroli policyjnej.

skuter z bagażami fot. Bielskie Drogi Facebook

Wyjeżdżając na wakacje, wiele osób bierze o wiele więcej rzeczy, niż powinno się wziąć. Oczywiście dotyczy to głównie tych, którzy podróżują autem. Jednak nie każdy posiada samochód i wtedy trzeba sobie jakoś radzić.

Na Facebooku opublikowano zdjęcie mężczyzny, który w swoją podróż wybrał się skuterem. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie ogromny bagaż, który kierowca wziął ze sobą. Niemniej jednak mężczyzna wykazał się odrobiną bezpieczeństwa i założył kamizelkę odblaskową. Natomiast w swojej maszynie zbudował stelaż, do którego przyczepił pakunki.

Dodatkowo zamontował specjalny, plastikowy daszek, który chronił go przed słońcem i deszczem. Bez wątpienia kierowca wyróżniał się na tle pozostałych pojazdów. W pewnym momencie jednośladem zainteresowała się policja, która zatrzymała mężczyznę do kontroli. Niestety nie wiemy, czy mundurowi ukarali kierowcę i czy pozwolili mu dalej podróżować.

TO RÓWNIEŻ CIĘ ZAINTERESUJE:

RadioZET.pl/MW

Oceń