Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Jechał skuterem obładowany bagażami. Został zatrzymany przez policję [FOTO]

28.08.2018 09:26

Pewien kierowca skutera sprawdził wytrzymałość swojego jednośladu. Mężczyzna zapakował do swojej maszyny ogromny bagaż i udał się w podróż. Wszystko układało się po jego myśli, dopóki nie został zatrzymany do kontroli policyjnej.

skuter z bagażami fot. Bielskie Drogi Facebook

Wyjeżdżając na wakacje, wiele osób bierze o wiele więcej rzeczy, niż powinno się wziąć. Oczywiście dotyczy to głównie tych, którzy podróżują autem. Jednak nie każdy posiada samochód i wtedy trzeba sobie jakoś radzić.

Na Facebooku opublikowano zdjęcie mężczyzny, który w swoją podróż wybrał się skuterem. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie ogromny bagaż, który kierowca wziął ze sobą. Niemniej jednak mężczyzna wykazał się odrobiną bezpieczeństwa i założył kamizelkę odblaskową. Natomiast w swojej maszynie zbudował stelaż, do którego przyczepił pakunki.

Dodatkowo zamontował specjalny, plastikowy daszek, który chronił go przed słońcem i deszczem. Bez wątpienia kierowca wyróżniał się na tle pozostałych pojazdów. W pewnym momencie jednośladem zainteresowała się policja, która zatrzymała mężczyznę do kontroli. Niestety nie wiemy, czy mundurowi ukarali kierowcę i czy pozwolili mu dalej podróżować.

TO RÓWNIEŻ CIĘ ZAINTERESUJE:

RadioZET.pl/MW

Oceń