Słuchaj
Damian Michałowski, Michał Korościel
Konrad Piasecki
Damian Michałowski, Michał Korościel
Marcin Sońta , Mateusz Ptaszyński
Marcin Wojciechowski
Justyna Dżbik, Marcin Łukasik
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Jest film z wypadku McLarena 650S w Krapkowicach [WIDEO]

29.05.2017 12:57

W Krapkowicach 25-letni kierowca McLarena 650S uderzył w bok prawidłowo jadącego Forda Focusa, prowadzonego przez 61-letniego mężczyznę. Film z wypadku został zarejestrowany kamerą monitoringu.

Jest film z wypadku McLarena 650S w Krapkowicach [WIDEO] fot. PSP Krapkowice

Jak wynika z relacji świadków, kierowca żółtego McLarena 650S uderzył w krawężnik na rondzie, po czym z impetem wjechał w Forda Focusa. Na miejscu zdarzenia pojawili się policjanci, ratownicy medyczni, a także strażacy, którzy wydostali zakleszczonego 25-latka z supersportowego samochodu.

Film z tego zdarzenia został opublikowany na Facebooku:

Jak się potem okazało, McLaren 650S nie był ubezpieczony. Krótkie oświadczenie dotyczące wypadku zostało opublikowane na fanpage’u firmy Kimbex Dream Cars:

"

Chciałbym podziękować wszystkim znajomym którzy zmartwieni pisali i dalej do mnie piszą czy nic mi nie jest... Otóż, oświadczam, że ja, Krzysztof Przybyła, nie prowadziłem auta i nie doprowadziłem do zniszczeń! Aktualnie ustalam jak to się stało i dlaczego McLaren bez mojej wiedzy i zgody został zabrany z firmy a następnie niestety rozbity. "

Jak widać na zdjęciach, auto zostało poważnie uszkodzone. Brytyjski supersamochód napędzany jest 3,8-litrowym silnikiem M838T V8 o mocy 650 KM. Moment obrotowy przekazywany jest na tylną oś za pośrednictwem przekładni automatycznej o 7 przełożeniach. Pojazd legitymuje się masą własną 1428 kg „na sucho”.

RadioZET/MS

Oceń