Kierowca odmówił otwarcia drzwi. 68-latek chwycił się maski autobusu

10.10.2017 11:22

W czwartek, 5 października 2017 roku, 68-letni Leverne Ardin Doran, mieszkaniec Maryland, Nottingham, domagał się wpuszczenia na pokład autobusu pełnego dzieci. Kierowca odmówił.

Kierowca odmówił otwarcia drzwi. 68-latek chwycił się maski autobusu fot. kadr z wideo

Wspomniany mężczyzna postanowił nie odpuszczać. Chwycił się maski autobusu, domagając od kierującego, by ten się zatrzymał. A wszystko dlatego, że był wkurzony rzuconą w jego samochód butelką. Zdaniem Dorana, sprawcą było dziecko znajdujące się na pokładzie żółtego pojazdu.

Nie wiadomo czy butelka rzeczywiście uderzyła w samochód 68-latka, tym bardziej czy ewentualnie wyrządziła jakiekolwiek szkody. Zdaje się, że mężczyzna w starszym wieku postawił sobie za punkt honoru rozprawić się z nieznanym sprawcą. Na szczęście kierowca pokrzyżował mu plany nie wpuszczając go do pojazdu. W odpowiedzi, Doran wdrapał się na maskę pojazdu i krzyczał, domagając się zatrzymania, co też widać na nagraniu:

Osoba siedząca za kierownicą autobusu zdecydowała się jechać powoli w kierunku posterunku policji. W międzyczasie funkcjonariusz po służbie widząc co się dzieje, wkroczył do akcji i zatrzymał 68-latka, któremu w rezultacie postawiono zarzuty, włącznie z zakłócaniem porządku publicznego oraz niszczeniem mienia.

RadioZET/MS

Sprawdź, czy jesteś w stanie odgadnąć z jakiego regionu pochodzą właściciele tych samochodów:

Oceń