Kierowców zaskoczyły korki. Wszystko przez otwarcie sklepu IKEA

24.08.2017 10:13

W środę, 23 sierpnia 2017 roku, o godzinie 10:00 nastąpiło oficjalnie otwarcie sklepu IKEA w Lublinie. Przed wejściem ustawiła się długa kolejka chętnych na zakupy.

Kierowców zaskoczyły korki. Wszystko przez otwarcie sklepu IKEA fot. materiały prasowe

W związku z tym wydarzeniem powstały bardzo duże utrudnienia w ruchu w okolicach węzła Lublin Rudnik. Przez kilometrowe korki pojazdy komunikacji miejskiej kursowały z opóźnieniami. Wielu kierowców nie miało pojęcia czym były spowodowane zatory:

"

Przejeżdżam tamtędy codziennie do pracy, ale takich utrudnień to nie było chyba nigdy. Wpierw myślałem, że doszło do jakiegoś wielkiego karambolu. Zdziwiłem się jak dotarło do mnie, że to wszystko przez otwarcie sklepu IKEA. Osobiście nie spodziewałbym się takiej frekwencji... Zdaje się, że w dzisiejszych czasach można spodziewać się większego spędu ludzi przy okazji oddania do użytku sklepu sieciowego, niż otwarcia miejsca kultury. "

Sklep z okazji otwarcia przygotował dla klientów liczne atrakcje, co z pewnością wpłynęło na większe zainteresowanie tym wydarzeniem:

"

Zadbaliśmy o to, żebyście się dobrze bawili. Czekają na Was Kreatywne warsztaty dla starszych i młodszych, zabawa z mapą, szwedzkie smaki i stołówka, oraz wyjątkowa oferta dla fanów klopsików. Również na najmłodszych czeka tu mnóstwo atrakcji. "

RadioZET/MS

Oceń