Kobieta cofając na parkingu dachowała

11.09.2017 14:55

Kamera monitoringu uchwyciła moment, w którym kobieta cofając na parkingu z impetem uderzyła w inny pojazd i dachowała. Do zdarzenia doszło w Chinach.

Kobieta cofając na parkingu dachowała fot. kadr z wideo

Sądząc po nagraniu, kierująca pomyliła pedał gazu z hamulcem. Szczęśliwie w wyniku tego incydentu nikt nie ucierpiał. Niewiele jednak brakowało, by biały samochód prowadzony przez kobietę wjechał w przechodzącego mężczyznę:

Parkowanie to jedna z tych czynności, która potrafi przysporzyć wielu adeptom jazdy samochodem sporo problemów. W końcu trzeba ją opanować, chcąc zdać kurs na prawo jazdy…

Jednak w życiu nie do przecenienia jest także zdrowy rozsądek, który nakazuje podczas poruszania się samochodami być uzbrojonym w odpowiednią dawkę ostrożności i przezorności. Najlepiej mieć jeszcze należycie dużo szacunku do cudzego mienia, starając się go nie uszkodzić… Dzięki temu nawet z budzącymi zastrzeżenia zdolnościami motorycznymi, powinniśmy być w stanie w swoim własnym tempie wykonywać te trudniejsze manewry parkingowe.

W końcu możemy po tysiąckroć korygować własny tor jazdy, wysiadać z auta i sprawdzać odległości pomiędzy poszczególnymi obiektami – i tak powtarzać tę procedurę aż do skutku lub też ostatniej kropli paliwa.

RadioZET/MS

Zagłosuj

Dobrze radzisz sobie z parkowaniem?

Oceń