Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Marcin Wojciechowski
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Masz auto sprzed 2010? Ford ma dla Ciebie bardzo atrakcyjna ofertę

24.08.2017 13:59

Właściciele jakiegokolwiek samochodu osobowego lub vana wyprodukowanego w 2009 roku lub wcześniej mogą liczyć na rabat w wysokości od 2000 do 7000 funtów przy zakupie nowego pojazdu. Warunkiem jest zezłomowanie starego auta. Oferta obowiązywać będzie od 1 września do 31 grudnia 2017 roku.

Masz auto sprzed 2010? Ford ma dla Ciebie bardzo atrakcyjna ofertę fot. materiały prasowe

To nowa propozycja dla klientów w Wielkiej Brytanii, która jest częścią strategii mającej przyczynić się do polepszenia jakości powietrza, o czym wspomniał Andy Barratt, dyrektor zarządzający Ford of Britain:

"

Ford również podziela obawy społeczeństwa dotyczące jakości powietrza, szczególnie w większych aglomeracjach. Usunięcie najbardziej szkodliwych dla środowiska samochodów będzie miało pozytywny wpływ na środowisko, a nasz program ma właśnie w tym pomóc. Jesteśmy zdania, że obecnie proponowane zachęty dla osób chcących kupić nowe auto są niewystarczające, dlatego zrobimy co w naszej mocy, by zezłomować setki tysięcy najbardziej szkodliwych samochodów jeżdżących po naszych drogach. "

Na rabat w wysokości 2000 funtów można liczyć w przypadku zakupu nowego Forda Fiesty. Im wyższa klasa pojazdu, tym korzystniejsza oferta. W przypadku Transita to klienci będą mogli liczyć na oszczędności rzędu 7000 funtów.

RadioZET/MS

Oceń