Masz auto sprzed 2010? Ford ma dla Ciebie bardzo atrakcyjna ofertę

24.08.2017 13:59

Właściciele jakiegokolwiek samochodu osobowego lub vana wyprodukowanego w 2009 roku lub wcześniej mogą liczyć na rabat w wysokości od 2000 do 7000 funtów przy zakupie nowego pojazdu. Warunkiem jest zezłomowanie starego auta. Oferta obowiązywać będzie od 1 września do 31 grudnia 2017 roku.

Masz auto sprzed 2010? Ford ma dla Ciebie bardzo atrakcyjna ofertę fot. materiały prasowe

To nowa propozycja dla klientów w Wielkiej Brytanii, która jest częścią strategii mającej przyczynić się do polepszenia jakości powietrza, o czym wspomniał Andy Barratt, dyrektor zarządzający Ford of Britain:

"

Ford również podziela obawy społeczeństwa dotyczące jakości powietrza, szczególnie w większych aglomeracjach. Usunięcie najbardziej szkodliwych dla środowiska samochodów będzie miało pozytywny wpływ na środowisko, a nasz program ma właśnie w tym pomóc. Jesteśmy zdania, że obecnie proponowane zachęty dla osób chcących kupić nowe auto są niewystarczające, dlatego zrobimy co w naszej mocy, by zezłomować setki tysięcy najbardziej szkodliwych samochodów jeżdżących po naszych drogach. "

Na rabat w wysokości 2000 funtów można liczyć w przypadku zakupu nowego Forda Fiesty. Im wyższa klasa pojazdu, tym korzystniejsza oferta. W przypadku Transita to klienci będą mogli liczyć na oszczędności rzędu 7000 funtów.

RadioZET/MS

Oceń