Mercedes pozwala na śledzenie procesu produkcji zamówionego auta

25.09.2017 12:47

Klienci Mercedesa w Niemczech już teraz są w stanie śledzić proces produkcji ich nowego samochodu dzięki usłudze o nazwie „Joyful Anticipation”.

Mercedes pozwala na śledzenie procesu produkcji zamówionego auta fot. kadr z wideo

To propozycja dla osób, które chcą zamówić nowy samochód stuttgarckiego producenta lub już tego dokonały. Jedyne co klient musi zrobić, to zalogować się na konto na stronie „Mercedes Me”, gdzie będą w stanie na bieżąco śledzić przebieg produkcji ich nowego pojazdu.

Niemiecki producent samochodów ma nadzieje, że usługa ewentualnie pozwoli konsumentom zmodyfikowanie pojazdu w trakcie jego produkcji za pomocą smartfona lub komputera stacjonarnego. Jeśli, na przykład, klient zmieni zdanie co do wybranego przez siebie koloru, będzie mógł po prostu się zalogować na konto, by dokonać zmiany.

Usługa jest obecnie dostępna dla modeli CLS, CLS Shooting Brake, klas E i S produkowanych w fabryce Sindelfingen, klas A i B oraz GLA w Rastatt, a także CLA i CLA  Shooting Brake w Kecskmet. Wkrótce z możliwości śledzenia procesu produkcji będą mogli skorzystać klienci, których auta powstają na linii montażowej w Bremen.

RadioZET/MS

Zagłosuj

Czy zawsze stosujesz się do ograniczeń prędkości?

Oceń