Zamknij

Mercedes przygotowuje specjalną odmianę klasy V

Redakcja
22.05.2018 12:26
Mercedes klasy V Night Edition
fot. Mercedes

Już wkrótce jeden z modeli Mercedesa przejdzie modernizację. Niemiecki koncern stworzy specjalną wersję klasy V Night Edition.

Mercedes klasy V najnowszej generacji pojawi się dopiero pod koniec 2018 lub na początku 2019 roku. W międzyczasie niemiecka marka postanowiła odświeżyć model z 2014 roku. Modernizacja ma na celu utrzymanie poziomu sprzedaży obecnej wersji. W związku z tym Mercedes przygotuje specjalny samochód klasy V o kodowej nazwie W447 z odmianą Night Edition.

Auto będzie wyposażone w dodatkowy pakiet, a łączny koszt będzie o wiele niższy. Według Mercedesa, gdyby ktoś zdecydował się na zakup dodatków osobno, to zapłaciłby ok. 2300 euro, czyli prawie 10 000 zł więcej. Zmodernizowana wersja zawiera akcenty z AMG, gdzie na zewnątrz w oczy rzucają się 19-calowe, czarne, siedmioramienne felgi. Ponadto czarnego koloru nie zabrakło na nadwoziu. Oprócz tego auto po liftingu będzie miało przyciemnione tylne szyby.

W środku podobnie jak zewnątrz pojawiło się mnóstwo czerni. W tym kolorze znajdziemy podsufitkę, fotele wyposażono w czarną skórzaną tapicerkę, a deskę rozdzielczą wykończono skórą. Aby nie przesadzić z czarnym kolorem, w kabinie zastosowano kontrastowe szwy w skórzanej tapicerce.

Zmodernizowany Mercedes Night Edition: Silnik i cena

Zmodernizowany Mercedes Night Edition klasy V będzie dostępny tylko z jednym silnikiem — 190-konnym dieslem o pojemności 2.1 l. Cena samochodu zaczyna się od 55 260 euro. Za najwyższą wersję Exclusive z wydłużonym nadwoziem trzeba będzie zapłacić ponad 80 000 euro.

TO MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ:

RadioZET.pl/MW