Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Miała egzamin na prawo jazdy. Auto skończyło w krzakach [FOTO]

16.05.2018 16:11

W środę internet obiegło zabawne zdjęcie. Na placu manewrowym w Kaliszu doszło do niespotykanej sytuacji. Samochód egzaminacyjny wjechał w zarośla tuż przy budynku WORD-u.

samochód egzaminacyjny w zaroślach fot. Facebook

Egzamin na prawo jazdy to spora dawka stresu. Jednak kandydat, który jest odpowiednio przygotowany nie musi się bać. Osoba starająca się o dokument uprawniający do poruszania się samochodem musi być w pełni gotowa do wyjazdu na ulicę. Aczkolwiek czasami wystarczy determinacja, którą popisał się mieszkaniec Opola, zdając praktykę za 118. razem.

W tym wypadku trudno cokolwiek powiedzieć o osobie kierującej, ponieważ nie wiemy, kto prowadził auto. Chociaż na fotografii znajduje się zdziwiona kobieta, nie mamy pewności, czy to ona była kierowcą. Oprócz tego nie podano przyczyny. Możliwe, że pojazd uległ awarii lub zadecydował czynnik ludzki.

Jednak samo zdjęcie wygląda zabawnie. Samochód egzaminacyjny, który wjechał w zarośla tuż obok Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Kaliszu stał się niezwykle popularny w sieci. W komentarzach użytkownicy oznaczają swoich znajomych, którzy niedługo przystąpią do egzaminu na prawo jazdy.

Rozwiąż QUIZ na prawo jazdy!

Quiz. Egzamin na prawo jazdy fot. Archiwum RadioZET.pl

TO MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ:

RadioZET.pl/MW

Oceń