Zamknij

Mitsubishi Outlander za ponad 100 000 zł podbija polskie drogi. Już teraz możesz zdobyć go w Urodzinowej Loterii Radia ZET!

Redakcja
27.09.2017 14:28
Mitsubishi Outlander za ponad 100 000 zł podbija polskie drogi. Już teraz możesz zdobyć go w Urodzinowej Loterii Radia ZET!
fot. materiały prasowe

Zmodernizowany w 2016 roku SUV Mitsubishi to odpowiedź na rosnące wymagania współczesnego rynku motoryzacyjnego.

Na przestrzeni blisko 15 lat Mitsubishi sprzedało Outlandera w liczbie ponad 1 500 000 egzemplarzy. Trzecia generacja tego modelu zadebiutowała podczas targów motoryzacyjnych w Genewie w 2012 roku. Najnowsze wcielenie SUV-a Mitsubishi jest jeszcze lżejsze, przestronniejsze i lepiej wyposażone w stosunku do swojego poprzednika.

Japończycy uzbroili Outlandera w szereg udogodnień poprawiających bezpieczeństwo oraz zwiększających komfort podczas podróży. Poza przednimi reflektorami i światłami do jazdy dziennej w technologii LED, SUV Mitsubishi może pochwalić się m.in. czujnikami zmierzchu i deszczu, tempomatem, czołowymi, bocznymi oraz kurtynowymi poduszkami powietrznymi, kamerą cofania, systemami kontroli trakcji i stabilizacji toru jazdy.

Bezpieczeństwo czynne to nie jedyne atuty Outlandera. Testy zderzeniowe przeprowadzone przez instytut Euro NCAP potwierdzają solidną konstrukcję modelu, któremu przyznano maksymalną notę 5 gwiazdek. Ochronę dorosłych pasażerów oceniono na 94%, dzieci na 83%, a pieszych – na 64%. Za działanie systemów bezpieczeństwa Mitsubishi otrzymało najwyższą możliwą ocenę.

We wnętrzu Outlandera wygodnie usiądzie nawet 5 dorosłych pasażerów. Na ich bagaże wygospodarowano aż 591 litrów przestrzeni. Po złożeniu tylnej kanapy, składanej w proporcjach 60:40, wspomniana wartość wzrasta do 1681 litrów. Kolejnymi atutami Mitsubishi są dobrze spasowane materiały wysokiej jakości oraz ergonomia. Za pośrednictwem wielofunkcyjnej kierownicy obszytej skórą można kontrolować tempomat, zestaw głośnomówiący Bluetooth, a także system audio premium Rockford Fosgate 710W z 9 głośnikami.

Outlander napędzany nowoczesnym 2-litrowym silnikiem MIVEC o mocy 150 KM i 195 Nm maksymalnego momentu obrotowego, przekazywanym na przednie koła za pośrednictwem 5-biegowej skrzyni, zapewnia niskie zużycie paliwa na poziomie 5,7 l/100 km w cyklu mieszanym. Dynamiczna i elastyczna jednostka gwarantuje przyzwoite osiągi – auto w tej konfiguracji ze startu zatrzymanego osiąga 100 km/h po 10,6 sekundy i potrafi rozpędzić się do 190 km/h.

Masz szansę zdobyć takie auto już za 1 SMS

W Urodzinowej Loterii Radia ZET jest to nagroda GWARANTOWANA!

Wyślij swoje imię pod 7223 (2,46 z VAT) i wygraj!

Więcej informacji znajdziesz TUTAJ