Motor Show Poznań 2018: Bilety, lista wystawców, atrakcje

15.03.2018 12:32

Poznań Motor Show 2018 odbędzie się w dniach 5-8 kwietnia w stolicy Wielkopolski. Podczas największych targów motoryzacyjnych w Polsce zaplanowanych jest ponad 60 motoryzacyjnych premier, prezentacje samochodów koncepcyjnych i nowych wizji motoryzacji.

targi motoryzacyjne Motor Show w Poznaniu fot. Poznań Motor Show Facebook

Motor Show Poznań 2018: Co to takiego?

Poznań Motor Show 2018 to największe targi motoryzacyjne w Polsce i czwarte w Europie. To obowiązkowe wydarzenie dla każdego pasjonata motoryzacji oraz dla rodzin, które w wyjątkowej motoryzacyjnej atmosferze chcą spędzić czas. Tegoroczna edycja odsłoni zwiedzającymi pojazdy w ramach czterech salonów: samochodowego, motocyklowego, caravaningowego, ciężarowego.

Poznań Motor Show 2018 odbędzie się pod hasłem "Motoryzacja Jutra" – na targach będzie można zobaczyć ponad 60 motoryzacyjnych premier, samochodów koncepcyjnych oraz wizję motoryzacji według projektantów i inżynierów przyszłości.

Motor Show Poznań 2018: Kiedy? Gdzie?

Targi motoryzacyjne Motor Show Poznań 2018 odbędą się w Poznaniu na Międzynarodowych Targach Poznańskich, które mieszczą się na ulicy Głogowskiej 14.

Wydarzenie rozpocznie się 5 kwietnia. Ten dzień będzie przeznaczony wyłącznie dla mediów (Press Day). Z kolei od 6 do 8 kwietnia zaplanowano dni dla szerokiej publiczności.

Motor Show Poznań 2018: Nowości targowe

BMW

Motywem przewodnim stoiska BMW jest innowacyjność. Marka zaprezentuje szeroką gamę cyfrowych usług BMW ConnectedDrive oraz najnowsze rozwiązania z zakresu mobilności elektrycznej. Na Poznań Motor Show zadebiutuje najnowsza sportowa hybryda typu plug-in BMW i8 Roadster. Swoje polskie premiery będą miały także BMW M5, sportowa limuzyna, która jako pierwszy model spod znaku M wyposażona będzie w inteligentny napęd na cztery koła M xDrive, oraz druga generacja BMW X4, popularnego Sports Activity Coupé.

Premiera Mercedesa

Tegoroczne polskie premiery otwiera nowa Klasa A. Po komendzie „Hej, Mercedes” z pojazdem można porozmawiać po polsku – np. ustawiać temperaturę, zmieniać oświetlenie, lub wybierać cel w nawigacji. Nie zabraknie również najnowszego wcielenia kultowej Klasy G. Pojazd zachowując najlepsze właściwości terenowe oferuje teraz jeszcze wyższy stopień komfortu i najnowocześniejsze systemy pokładowe. Nie mniejsze emocje będą budziły dwa modele Mercedes-AMG z serii 53 – CLS oraz Klasa E Kabriolet. Ważną nowością będzie flagowa Klasa S w wersji Coupe po liftingu.

Mazda

Kwietniowe targi motoryzacyjne w Poznaniu będą miejscem polskiej premiery nowej Mazdy6.
W dniu prasowym ujawnione zostaną cenniki i poziomy wyposażenia tego flagowego modelu Mazdy zarówno w wersji Sport Kombi, jak i Sedan.

Volkswagen

Volkswagen pokaże przede wszystkim najnowszy model Touareg. Nie zabraknie także I.D. Buzz, który po raz pierwszy w Polsce zostanie zaprezentowany szerszej publiczności.

Skoda

Czeski producent pokaże model koncepcyjny Vision E oraz Fabię po faceliftingu.

Oprócz tego nie zabraknie premier takich jak m.in.: Porsche, Toyota, Audi, Seat, Jaguar czy Rang Rover.

Motor Show Poznań 2018: Atrakcje

Podczas czterech dni międzynarodowych targów motoryzacyjnych odbędą się międzynarodowe i polskie premiery największych koncernów motoryzacyjnych na świecie, międzynarodowe zawody stuntu motocyklowego – Stunt Wars Poland. Fani czterech kółek będą mogli podziwiać tory offroadowe oraz tuning samochodowy w najlepszej odsłonie. Dodatkowo odbędą się spotkania z najpopularniejszymi videoblogerami motoryzacyjnymi i gwiazdami TVN Turbo.

Motor Show Poznań 2018: Jaka cena?

Cena biletów na Motor Show Poznań 2018 w poszczególnych dniach:

PRESS DAY(czwartek, 5 kwietnia 2018)
Bilety dostępne w przedsprzedaży i w kasach biletowych w dniu wydarzenia.
120 PLN brutto - cena biletów w przedsprzedaży za pośrednictwem:
Ticketmaster, Tixer, Empik, Media Markt i Saturn.
140 PLN brutto – cena w kasach podczas wydarzenia.

DNI DLA PUBLICZNOŚCI
(piątek, 6 kwietnia 2018)
25 PLN brutto - cena w kasach podczas wydarzenia.
19 PLN brutto – cena biletów w przedsprzedaży za pośrednictwem: Ticketmaster, Tixer,
w salonach Empik, Media Markt i Saturn.

(sobota, 7 kwietnia 2018)
30 PLN brutto - cena w kasach podczas wydarzenia.
24 PLN brutto – cena biletów w przedsprzedaży za pośrednictwem: Ticketmaster, Tixer,
w salonach Empik, Media Markt i Saturn.

(niedziela, 8 kwietnia 2018)
25 PLN brutto - cena w kasach podczas wydarzenia.
19 PLN brutto – cena biletów w przedsprzedaży za pośrednictwem: Ticketmaster, Tixer,
w salonach Empik, Media Markt i Saturn.

BILET RODZINNY
Bilety rodzinne dostępne tylko w kasach, w cenach biletów z przedsprzedaży danego dnia.
(min. 3 osoby spokrewnione, w tym 1 dziecko do 13 roku życia. Cena biletu dla 1 osoby)

piątek – 19zł /os.
sobota – 24zł/os.
niedziela – 19zł /os.

RadioZET.pl/materiały prasowe Poznań Motor Show/MW

Oceń