Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Motor Show Poznań 2019: Kiedy targi? Premiery, bilety, atrakcje

13.03.2019 12:28
xxx zet

Motor Show w Poznaniu to wyjątkowe wydarzenie dla fanów motoryzacji. Prestiżowa impreza w stolicy Wielkopolski jest jedną z największych w Europie. Jakie premiery aut zobaczymy na Motor Show 2019? Jakie atrakcje czekają odwiedzających? Sprawdź bilety i ceny na Motor Show Poznań 2019.

Motor Show w Poznaniu fot. Maciej Walasek

Na Motor Show w Poznaniu każdego roku prezentowane są dziesiątki motoryzacyjnych premier światowych marek oraz aut koncepcyjnych. Na odwiedzających Poznań Motor Show czeka bogata ekspozycja samochodów, motocykli, kamperów i przyczep kempingowych, a także samochodów ciężarowych. To obowiązkowe wydarzenie dla każdego pasjonata motoryzacji oraz dla rodzin, które w wyjątkowej motoryzacyjnej atmosferze chcą spędzić czas.

Tegoroczna edycja odsłoni zwiedzającym pojazdy w ramach czterech salonów: samochodowego, motocyklowego, caravaningowego oraz ciężarowego.

Motor Show Poznań 2019 w liczbach

Co czeka odwiedzających na Motor Show w Poznaniu? Wymiar całego przedsięwzięcia najlepiej oddają liczby:

  • 15 pawilonów pełnych motoryzacyjnych emocji,
  • 60 motoryzacyjnych premier,
  • 170 wystawców,
  • 151 437 miłośników motoryzacji

Motor Show Poznań 2019: Atrakcje

Poznań Motor Show to również niezliczona liczba atrakcji oraz wydarzeń towarzyszących m.in. Stunt Wars Poland, czyli międzynarodowe zawody freestyle’u motocyklowego. Widzom gwarantujemy sportowe zmagania na najwyższym poziomie połączone z ekstremalnym widowiskiem.

A jeśli ktoś uważa, że motoryzacja i szybka jazda to hobby przeznaczone dla mężczyzn, szybko z tego błędu wyprowadzi go strefa kobiet przygotowana przez Speed Ladies. Organizowana po raz piąty na poznańskich targach przestrzeń dla fanek dwóch kółek w tym roku zapowiada się szczególnie. Poza spotkaniami, gośćmi, rozmowami z ciekawymi kobietami szykuje się wielkie show – pokaz mody, w którym miejsce modelek zastąpią motocyklistki. Poza dobrze znanymi postaciami jak Żaneta Lipińska, szefowa portalu, popularna Dzikuska, czy znana zawodniczka Dominika Orlik udział w przedsięwzięciu będzie mogła wziąć każda motocyklistka, po udziale w castingu.

Na targach będzie można spotkać nie tylko miłośników ekstremalnych wrażeń motocyklowych, ale także kultowych R5. To właśnie tutaj swoje nowe barwy zaprezentuje Jakub Brzeziński, wicemistrz Polski w rajdach samochodowych, szykujący się do udziału w Rajdzie Świdnickim-Krause.

Atrakcje na Motor Show Poznań 2019 w pigułce:

  • Poznań Motorbike Show
  • Tory offroad na terenie zewnętrznym
  • Arena Videoblogerów Motoryzacyjnych
  • Ogólnopolskie Mistrzostwa Mechaników i Lakierników
  • IX Ogólnopolski Zlot Caravaningowy
  • Stunt Wars Poland II – międzynarodowe zawody w stuncie motocyklowym

Motor Show Poznań 2019: Bilety. Ile kosztują? Jaka cena biletów?

Motor Show w Poznaniu potrwa cztery dni. Targi rozpocznie Press Day, który jest skierowany do osób ściśle powiązanych z branżą motoryzacyjną. Na ten dzień zaproszone są media, przedstawiciele rządu i samorządów oraz przedstawiciele organizacji branżowych. Już od godzin porannych odbywają się na stoiskach wystawców konferencje prasowe największych marek oraz premiery motoryzacyjne. Tego samego dnia zaplanowano również VIP Day, czyli dzień dla największych pasjonatów motoryzacji oraz biznesowych przedstawicieli branży motoryzacyjnej. W trakcie dnia można zwiedzić ekspozycje, zobaczyć premierowe pojazdy, porozmawiać z wystawcami, otrzymać limitowane pakiety informacyjne. Sprawdź ceny biletów na poszczególne dni Motor Show Poznań 2019.

  bilet w kasach MTP darmowy wstęp dla dzieci do 3 roku życia
Press Day 28.03.2019 brak nie
VIP Day 28.03.2019 140 zł tak
Piątek 29.03.2019 29 zł tak
Sobota 30.03.2019 35 zł tak
Niedziela 31.03.2019 29 zł tak

Motor Show Poznań 2019: Kiedy są targi? O której godzinie? Ile trwają?

Motor Show Poznań zaplanowano na ostatnie dni marca. Jedne z największych targów motoryzacyjnych odbędą się w dniach 28-31 marca 2019 roku.

RadioZET.pl/materiały prasowe/MW

Oceń