Zamknij

Największa stacja benzynowa w kraju. Aż 22 stanowiska do tankowania [ZDJĘCIA]

Maciej Walasek
25.03.2019 13:49
największa stacja benzynowa w Polsce
fot. Dyskont Paliwowy/Facebook

W Zgorzelcu przy węźle autostrady A4 otwarto największą stację benzynową w Polsce. Dyskont Paliwowy oferuje aż 22 stanowiska do tankowania i jednocześnie pełni funkcję wypoczynkową.

Nowa stacja benzynowa, która została otwarta w Zgorzelcu, zupełnie nie dziwi. Punkty paliw w kierunku niemieckiej części autostrady są na wagę złota. Właśnie w nich kierowcy upatrują ostatnią deskę ratunku, aby zapłacić nieco taniej przed wjazdem do Niemiec. W związku z tym firma Citronex pochwaliła się otwarciem kolejnej, piątej stacji paliw. Nie byłoby w tym nic specjalnego, gdyby nie fakt, że na miejscu znajdują się aż 22 stanowiska do tankowania.

Zagłosuj

Czy w Polsce potrzebnych jest więcej takich stacji benzynowych?

Liczba głosów:

„Gazeta Wrocławska” podaje, że poza tymi dystrybutorami jest jeszcze jeden z LPG. Poza miejscami przeznaczonymi dla kierowców samochodów osobowych nie zapomniano o tirach. Na stacji mieści się również 9 dystrybutorów szybkiego tankowania dla ciężarówek i 5 z AdBlue. Poza nimi stacja jest wyposażona w kolejne 9 stanowisk z płynem do spryskiwacza i wodą.

Poza samym tankowaniem na największej stacji benzynowej w Polsce kierowcy będą mogli liczyć na całodobowy market, restaurację i duży parking. Poza tym na miejscu umieszczono specjalną strefę relaksu, w której można odpocząć po podróży.

TO TEŻ CIĘ ZAINTERESUJE:

RadioZET.pl/gazetawroclawska.pl/MW