Słuchaj
Damian Michałowski, Michał Korościel
Konrad Piasecki
Damian Michałowski, Michał Korościel
Marcin Sońta , Mateusz Ptaszyński
Marcin Wojciechowski
Hubert Radzikowski , Justyna Dżbik
Hubert Radzikowski
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Naprawa Mercedesa CLS 500

05.06.2017 12:56

Mechanik prowadzący kanał na YouTubie o nazwie „Arthur Tussik” tym razem podjął się naprawy powypadkowego Mercedesa CLS-a 500.

Naprawa Mercedesa CLS 500 fot. kadr z wideo

Samochód trafił do warsztatu bardzo mocno poobijany. Mimo poważnych uszkodzeń, mechanikowi udało się przywrócić auto do całkiem niezłego stanu – przynajmniej wizualnego. Poszczególne elementy karoserii zostały odpowiednio wyprostowane, pozostałe z kolei zastąpiono zamiennikami pochodzącymi od innych egzemplarzy tego modelu.

Niestety wielokrotnie właściciele rozbitych samochodów doprowadzają je do dobrego stanu wizualnego tylko po to, by sprzedać jako rzekomo bezwypadkowe. W efekcie zakup samochodu używanego przypomina zabawę w kotka i myszkę z oszustami. Wyjątkowo można pożałować błędnej decyzji, która pociągnie za sobą szereg ogromnych kosztów. Inwestowanie w powypadkowy pojazd to wręcz brnięcie w ślepą uliczką – samochód i tak nigdy nie będzie tak sprawny, jak ten który na swoim koncie nie miał żadnych przygód.

Trzeba pamiętać o jednym – warto zainwestować pieniądze w odpowiednie sprawdzenie pojazdu przed zakupem. Jeśli jest możliwość weryfikacji auta w zaufanym warsztacie, z pewnością należy bardzo poważnie rozważyć skorzystanie z takiej usługi. Ewentualnie można wybrać samochód z oferty renomowanego komisu, który przed wystawianiem aut na sprzedaż, sprawdza ich stan techniczny. Często w cenie dostajemy gwarancję na niektóre podzespoły.

RadioZET/MS

Co oznaczają kontrolki na desce rozdzielczej? fot. materiały prasowe
Oceń