Słuchaj
Michał Korościel, Damian Michałowski
Michał Korościel, Damian Michałowski
Marcin Sońta , Mateusz Ptaszyński
Justyna Dżbik, Kamil Nosel
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Nie mógł zjechać z ronda. Kierował pod wpływem środków odurzających

06.12.2017 14:50

We wtorek po północy, policjanci zostali zawiadomieni o kierującym Oplem, który jeździł po rondzie Dmowskiego w Rzeszowie i nie mógł go opuścić. Skierowany na miejsce patrol policjantów z wydziału wywiadowczo-interwencyjnego zatrzymał do kontroli 27-letniego mieszkańca Sanoka.

Nie mógł zjechać z ronda. Kierował pod wpływem środków odurzających fot. policja.pl

Zachowanie mężczyzny wskazywało na to, że może być pod wpływem alkoholu lub innego środka odurzającego. Nie potrafił on odpowiadać na pytania policjantów oraz unikał kontaktu wzrokowego. Badanie alkomatem wykazało, że nie był pijany. Padło zatem uzasadnione podejrzenie, że może być pod wpływem narkotyków, tym bardziej, że znaleziono przy nim niewielką ilość krystalicznej substancji oraz suszu roślinnego.

W związku z powyższym, 27-latka przewieziono do komendy, gdzie przeprowadzono badania na zawartość środków odurzających. Wynik okazał się pozytywny. Przy okazji testom poddano zabezpieczone substancje. Wstępne analizy wykazały, że mogą to być metamfetamina i marihuana. Na koniec pobrano krew od 27-latka do dalszych badań i osadzono go w policyjnym areszcie. Wkrótce odpowie za kierowanie pojazdem mechanicznym pod wpływem środka odurzającego oraz za posiadanie narkotyków.

RadioZET/MS

Zagłosuj

Przestrzegasz przepisów ruchu drogowego?

Oceń