Zamknij

Nieodpowiedzialny kierowca Porsche o krok od wypadku [WIDEO]

Redakcja
17.10.2018 15:14
Porsche omija korek na przeciwnym pasie ruchu
fot. kadr z wideo

W Bielsku-Białej doszło do kuriozalnej sytuacji. Na nagraniu widzimy, jak kierowca Porsche próbował ominąć korek, wjeżdżając na przeciwny pas ruchu. O mały włos, a kierujący sportowym autem przejechałby dziecko na przejściu dla pieszych.

We wtorek na ulicy Żywieckiej w Bielsku-Białej kierowca jadący z kamerą na desce rozdzielczej był świadkiem kompletnie nieodpowiedzialnego zachowania kierowcy Porsche. Na materiale opublikowanym w sieci widzimy, jak zmotoryzowany dojeżdża do samochodu znajdującego się przed nim. W międzyczasie z prawej strony możemy dostrzec sylwetkę przechodnia, który kieruje się na pasy.

Nagle z lewej strony na przeciwnym pasie ruchu znikąd pojawia się pędzące Porsche, które chciało ominąć korek. Kierujący wykazał się kompletnym brakiem odpowiedzialności, bo wyprzedzał inne pojazdy na podwójnej ciągłej. W dodatku cała sytuacja mogła skończyć się tragicznie przez potrącenie dziecka. Na całe szczęście pieszy nie wtargnął na drugą część ulicy przed szybko jadącym sportowym samochodem.

TO RÓWNIEŻ CIĘ ZAINTERESUJE:

RadioZET.pl/MW