Nieudane parkowanie. Kierowca BMW staranował inny pojazd

23.10.2017 13:57

Kamera monitoringu zarejestrowała wyczyny kierowcy BMW serii 3 F30, usiłującego zaparkować samochód. Kierujący miał na tyle dużo miejsca, by bez większego problemu, „na raz”, zmieścić się w wybranym przez siebie miejscu.

Nieudane parkowanie. Kierowca BMW staranował inny pojazd fot. kadr z wideo

Osoba siedząca za kierownicą samochodu wyprodukowanego przez bawarską markę okazała się dość nieporadna. I to do tego stopnia, że jeden z przechodniów zdecydował się jej pomóc. W końcu BMW zostało zaparkowane między dwoma pojazdami. Kierowcy pozostało tylko zmienić przełożenie w przypadku automatu na P, wyłączyć silnik i wyjść z samochodu.

Jednak analizując materiał wideo, nagrany kamerą monitoringu, zobaczymy jak nagle białe BMW gwałtownie przyspiesza, z impetem uderza w przejeżdżające Audi A6 i taranuje czarnego Chevroleta. Najprawdopodobniej prowadzący pomylił pedał gazu z hamulcem:

W przypadku tego zdarzenia można mówić o pewnego rodzaju szczęściu  w nieszczęściu. Niewiele brakowało, by mężczyzna w czerwonej kurtce, który wcześniej pomagał w parkowaniu nawigując kierowcę BMW, został potrącony. Na szczęście nie stał on przed maską białego auta, tylko obok niego… Również ucierpieć mogli inni piesi, w tym kobieta, która nieco wcześniej szła wzdłuż drogi.

RadioZET/MS

Zagłosuj

Zawsze stosujesz się do zasady ograniczego zaufania?

Oceń