Nieustępliwy i obrażony kierowca BMW poskarżył się policji

16.05.2017 12:59

W serwisie YouTube pojawił się filmik, na którym widać nieustępliwego kierowcę BMW stojącego przed skrzyżowaniem. Uparty mężczyzna nie chciał ułatwić życia kierującemu ciężarówką poprzez wycofanie i umożliwienie wjechania w drogę podporządkowaną.

Nieustępliwy i obrażony kierowca BMW poskarżył się policji fot. kadr z wideo

Interweniować postanowił mężczyzna prowadzący auto wyposażone w kamerę pokładową. Wysiadł z pojazdu i… jak wynika z opisu – nazwał go baranem. Po chwili kierowca BMW wycofał, otworzył drzwi, wysiadł z samochodu i rozpoczął dialog:

"

Masz problem? Od baranów mnie wyzywasz? Dzwonię na policję, ku*wa, za znieważenie, bo mam na to kamerze. Może się nauczysz trochę, kurde. Od baranów mnie wyzywać będziesz. Dzień dobry, chciałbym zgłosić tutaj… "

Cała sytuacja wydaje się komiczna. Internauci nie pozostawili na kierowcy BMW serii 3 E91 suchej nitki. Jednogłośnie twierdzą, że wykazał się brakiem życzliwości, empatii i z niczego zrobił wielki problem. Z drugiej strony analizując materiały wideo zarejestrowane kamerą pokładową, zobaczymy, że niechlubny bohater filmu stał w tym samym miejscu jeszcze zanim kierujący ciężarówką postanowił skręcić w drogę podporządkowaną. W dodatku ten drugi mógł szerzej najechać, dzięki czemu bez problemu „złamałby się”.

RadioZET/MS

Zagłosuj

Który kierowca Waszym zdaniem zachował się gorzej?

Oceń