Nissan obniża ceny nowej Micry w Polsce

27.09.2017 11:55

Japoński producent samochodów obniżył ceny katalogowe nowego Nissana Micry o 2000 zł do 4500 zł. Auto w najnowszej odsłonie wyróżnia się odważną stylistyką i zaawansowanymi technologiami.

Nissan obniża ceny nowej Micry w Polsce fot. materiały prasowe

Micrę opracowano z myślą o klientach w Europie. To właśnie na Starym Kontynencie sprzedaje się najwięcej hatchbacków na świecie. Niestety wysoka cena zniechęcała wielu klientów przed zakupem tego auta, inspirowanego modelem Sway zaprezentowanym w 2015 roku podczas targów motoryzacyjnych w Genewie.

W podstawowej odmianie wyposażeniowej, Micra zdobyła 4 gwiazdki w testach zderzeniowych Euro NCAP, zdobywając 91% za ochronę dorosłych pasażerów, 79% za ochronę dzieci, 68% za ochronę pieszych i 49% za systemy bezpieczeństwa. Bogatszy wariant osiągnął maksymalną notę 5 gwiazdek, windując wyniki w kategorii ochrony pieszych (do 79%) i systemów bezpieczeństwa (do 72%).

O bezpieczeństwo podróżnych dbają liczne systemy, w tym asystenci pasa ruchu, hamowania awaryjnego, rozpoznawania pieszych i znaków oraz ostrzegania o pojeździe znajdującym się w martwym polu. Do tego pasażerowie mogą skorzystać z systemu multimedialnego z nawigacją, obsługiwanego za pośrednictwem 7-calowego, kolorowego ekranu dotykowego, pozwalającego na sparowanie smartfonów, ściąganie aplikacji, a także głosowe zarządzanie poszczególnymi funkcjami, w tym systemem audio. A ten w najbogatszych wersjach ma zapewniać nieskazitelny dźwięk za sprawą głośników Bose’a, z których jeden wbudowany jest w zagłówek kierowcy. Całość dopełniają wysokiej jakości materiały dźwiękochłonne zastosowane w celu wyciszenia kabiny.

Oferta specjalna wspierana jest przez atrakcyjne pakiety finansowania realizowane m.in. w ramach programu SELECT. Klienci indywidualni mogą nabyć samochód poprzez KREDYT SELECT, w którym rata zaczyna się już od 396 złotych brutto miesięcznie. Natomiast przedsiębiorcy mogą skorzystać z oferty LEASINGU SELECT, w którym miesięczna opłata rozpoczyna się od 233 złotych netto.

O tym, dlaczego warto kupić Micrę, wspomniała Dorota Pajączkowska, PR Manager marki Nissan w Polsce:

"

Poza ceną wyjściową klienci bardzo często zwracają również uwagę na sumę, za jaką będą mogli odsprzedać samochód. W przypadku Nissana Micra wartość rezydualna obliczana za okres 36 miesięcy przy 30 000 przejechanych kilometrów rocznie jest bardzo korzystna. Przykładowo dla wersji ACENTA 0.9 IG-T 90 KM wynosi 62,80%, przy średniej dla konkurencji na poziomie 57,42%. W rezultacie Micra jest bez wątpienia niezwykle atrakcyjną propozycją dla klientów indywidualnych oraz przedsiębiorców planujących zakup pojazdu w segmencie B. "

RadioZET/MS

Zagłosuj

Czy zawsze stosujesz się do ograniczeń prędkości?

Oceń