Słuchaj
Damian Michałowski, Michał Korościel
Konrad Piasecki
Damian Michałowski, Michał Korościel
Marcin Sońta , Mateusz Ptaszyński
Marcin Wojciechowski
Justyna Dżbik, Marcin Łukasik
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Nowa oferta Toyoty. GT86 i C-HR oklejone matową folią

18.07.2017 13:00

Wysokiej jakości folia matowa nie tylko wygląda dobrze, ale również chroni lakier. Dlatego Toyota w odpowiedzi na obecne trendy rozszerza ofertę indywidualizacji dla crossovera C-HR i sportowej GT86.

Nowa oferta Toyoty. GT86 i C-HR oklejone matową folią fot. materiały prasowe

Futurystyczny SUV zdaniem Japończyków jest idealnym kandydatem na taki zabieg. Za cenę 1850 euro, czyli równowartość około 7750 zł, możliwe jest oklejenie matową folią standardowego nadwozia w jednym z 4 kolorów – szarego Metalstream, niebieskiego Titanium, białego Nova i brązowego Marlingrau.

Podobną propozycję wystosowano w kierunku osób zainteresowanych zakupem sportową Toyotą GT86. Klienci do wyboru mają 6 matowych folii – brązowy Coffee, czarny Bold, szary Metal, srebrny Ice, niebieski Frosted i zielony Mamba. Niezależnie od wyboru, każdy z nich to wydatek 1890 euro.

Japończycy decydując się na rozszerzenie oferty indywidualizacji potwierdzają, że chcą przyciągnąć do salonów młodszą klientelę. Oba modele wyróżniają się ciekawą stylistyką, nic więc dziwnego, że wybór producenta padł właśnie na GT86 i C-HR.

RadioZET/MS

Oceń