Nowa reklama Toyoty podbija sieć [WIDEO]

23.02.2018 15:50

Toyota szykuje się do ataku europejskiego rynku. Największy producent samochodów na świecie zamierza podbić Stary Kontynent nową Camrą, która w USA robi furorę. Od 15 lat jest najchętniej kupowanym autem osobowym w Stanach Zjednoczonych.

reklama Toyoty Camry fot. kadr z wideo

Zanim to nastąpi, japońskie przedsiębiorstwo postawiło na innowacyjną reklamę w magazynie „In Style”. W środku czasopisma znajdziemy specjalną wkładkę, która przenosi czytelnika do wnętrza promowanego samochodu. Dzięki temu możemy poczuć się, jakbyśmy usiedli za kółkiem. Poprzez dotyk, zapach, gdzie czuć zapach skóry możemy zapoznać się z najnowszą wersją Camry.

Zaraz po otwarciu widzimy trójwymiarowe wnętrze pojazdu, jego deskę rozdzielczą, gdzie na cyfrowym wyświetlaczu po kilku sekundach pojawia się serduszko.

Zagłosuj

Podoba ci się pomysł Toyoty z reklamą?

— W dzisiejszym środowisku reklamowym trzeba znaleźć sposoby na zaangażowanie konsumentów. Ta spektakularna reklama w magazynie z pewnością to osiągnie — powiedział Mike Maguire z firmy Structural Graphics, która pomagała Toyocie przy tej reklamie.

Japoński koncern poinformował, że to jednorazowa reklama, która nie będzie powtarzana. Jednak producent nie poprzestanie na nowych rozwiązaniach, które przyciągną uwagę potencjalnych klientów.

RadioZET.pl/MW

Oceń