Zamknij

Nowe Porsche 911. Wyciekło pierwsze zdjęcie! [FOTO]

Redakcja
20.02.2018 11:09
Porsche 911
fot. Porsche / Facebook

Niemiecki koncern produkujący samochody sportowe przygotowuje się do prezentacji słynnego modelu 911 nowej generacji. Chociaż słynna marka ukrywa swoje plany, jak tylko może, w sieci znalazło się pierwsze zdjęcie kolejnej wersji Porsche.

Przedsiębiorstwo założone w 1931 roku przez Ferdinanda Porsche szykuje się do najnowszej premiery swojego modelu 911. Wszyscy fani marki zgodzą się, że koncepcja 911 nie jest skomplikowana: wystarczy zostawić sprawdzone rozwiązania, które działają prawidłowo i ulepszać opracowaną formułę. Dzięki temu na rynek trafiają samochody, które podnoszą poziom rywalizacji.

Na jednym z kont na Instagramie pojawiło się zdjęcie egzemplarza, który pojawi się w wersji 992. Żółty model najprawdopodobniej będzie odmianą Carrery 4S — pokazują to cztery końcówki układu wydechowego i światło hamowania, które łączy tylne lampy.

W najnowszej wersji występują pewne różnice: nowa osłona silnika przybierze czarny kolor. Z kolei z lusterek umieszczonych na górze fotografii możemy zobaczyć przód. Widać na nim, że zmianie uległ zderzak, w którym ulokowano jeden większy wlot powietrza. We wcześniejszych modelach były trzy wloty.

Premierę najnowszego Porsche zaplanowano na drugą połowę 2018 roku.

RadioZET.pl/autokult.pl/MW