Nowy Nissan w zwiastunie. Zadebiutuje w Tokio

18.10.2017 10:56

Japoński producent samochodów zaprezentował nagranie, na którym zobaczymy zupełnie nowy model koncepcyjny. Samochód zadebiutuje już 25 października 2017 roku podczas targów motoryzacyjnych Tokyo Motor Show.

Nowy Nissan w zwiastunie. Zadebiutuje w Tokio fot. materiały prasowe

Firma jak dotąd nie ujawniła więcej informacji dotyczących zapowiedzianego modelu. Wiadomo jedynie, że pojazd ma być ucieleśnieniem wizji inteligentnej mobilności przyszłości w wydaniu Nissana.

Na filmie zobaczymy crossovera o dość oryginalnym kształcie – jego przód jest niemal płaski. Auto wyróżnia się krótką maską, a także przednią szybą łagodnie przechodzącą w linię dachu. Tył z kolei przywodzi na myśl crossovery coupe.

Zwiastun sugeruje, że najnowszy koncept będzie wyposażony po uszy w najnowocześniejszą technologię, w tym system pozwalający na autonomiczną jazdę. Jak wynika ze wcześniejszych informacji ujawnionych przez Nissana, japońska marka aktualnie pracuje nad konceptem o nazwie Vmotion 3.0, którym – jak sugerują eksperci – może być właśnie w pełni elektryczny crossover przedstawiony na filmie:

Stoisko Nissana podczas targów motoryzacyjnych w Tokio tym bardziej będzie warto odwiedzić ze względu na zapowiedziany debiut Leafa sygnowanego przez nadwornego tunera japońskiej marki – Nismo.

RadioZET/MS

Zagłosuj

Rozważasz zakup samochodu elektrycznego?

Oceń