Zamknij

Nowy Nissan w zwiastunie. Zadebiutuje w Tokio

Redakcja
18.10.2017 10:56
Nowy Nissan w zwiastunie. Zadebiutuje w Tokio
fot. materiały prasowe

Japoński producent samochodów zaprezentował nagranie, na którym zobaczymy zupełnie nowy model koncepcyjny. Samochód zadebiutuje już 25 października 2017 roku podczas targów motoryzacyjnych Tokyo Motor Show.

Firma jak dotąd nie ujawniła więcej informacji dotyczących zapowiedzianego modelu. Wiadomo jedynie, że pojazd ma być ucieleśnieniem wizji inteligentnej mobilności przyszłości w wydaniu Nissana.

Na filmie zobaczymy crossovera o dość oryginalnym kształcie – jego przód jest niemal płaski. Auto wyróżnia się krótką maską, a także przednią szybą łagodnie przechodzącą w linię dachu. Tył z kolei przywodzi na myśl crossovery coupe.

Zwiastun sugeruje, że najnowszy koncept będzie wyposażony po uszy w najnowocześniejszą technologię, w tym system pozwalający na autonomiczną jazdę. Jak wynika ze wcześniejszych informacji ujawnionych przez Nissana, japońska marka aktualnie pracuje nad konceptem o nazwie Vmotion 3.0, którym – jak sugerują eksperci – może być właśnie w pełni elektryczny crossover przedstawiony na filmie:

Stoisko Nissana podczas targów motoryzacyjnych w Tokio tym bardziej będzie warto odwiedzić ze względu na zapowiedziany debiut Leafa sygnowanego przez nadwornego tunera japońskiej marki – Nismo.

RadioZET/MS

Zagłosuj

Rozważasz zakup samochodu elektrycznego?

Liczba głosów: