Ojciec jechał samochodem z córką przywiązaną do bagażnika! [WIDEO]

03.09.2018 15:31

W Turcji jeden z mężczyzn zabrał swoją córkę na przejażdżkę samochodem. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że 13-latka została przywiązana do bagażnika na rowery. Później ojciec wyjaśniał, że dziecko samo go o to prosiło.

dziewczynka przywiązana do bagażnika auta fot. kadr z wideo

Do internetu trafiło nieprawdopodobne nagranie. Na opublikowanym materiale widać dziewczynkę, która jest przywiązana do bagażnika na rowery jadącego samochodu. W Turcji film cieszył się ogromną popularnością do tego stopnia, że zainteresowała się nim policja.

Funkcjonariusze wszczęli śledztwo. Mundurowym udało się dotrzeć do właściciela pojazdu dzięki numerom rejestracyjnym, które odczytali na nagraniu. Okazało się, że kierowcą był niejaki Idris K., ojciec ośmiorga dzieci. W czasie przesłuchania tłumaczył się, że jego 13-letnia córka sama poprosiła go o to, aby przywiązać ją do pojazdu, a następnie, żeby pojechać. Mężczyzna przekonywał, że wraz z dzieckiem przejechali maksymalnie 400 metrów.

Mimo tego władze zamierzają ukarać nieodpowiedzialnego ojca. Jednak na razie nie ma żadnych informacji na temat rodzaju zarzutów i wysokości kary.

TO MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ:

RadioZET.pl/MW

Oceń
Tagi