Zamknij

Opel Combo Life: Ujawniono ceny nowego kombivana [FOTO]

Redakcja
24.07.2018 14:16
Opel Combo Life
fot. Opel

Opel wypuścił na rynek model Combo Life. Samochód jest dostępny w wersji pięcio- i siedmiomiejscowej.

Opel Combo Life: Silnik, cena

Klienci już mogą składać zamówienia na nowego Opla Combo Life. Krótsza wersja pojazdu mierzy 4,4 m, a dłuższa 4,75 m. W standardowej wersji z jednostką benzynową mającą 1.2 l pojemności i 110 KM znajdziemy takie rozwiązania jak: asystent pasa ruchu, asystent ruszania w górę, czy inteligentny tempomat z ogranicznikiem prędkości.

W skład nowinek wchodzą również systemy: rozpoznawania znaków drogowych, wykrywający objawy zmęczenia kierowcy oraz alarm przedkolizyjny wykrywający pieszych. Koszt takiego modelu zaczyna się od 68 800 zł. Z kolei za podstawową wersję z silnikiem 76-konnego diesla o pojemności 1.5 l trzeba zapłacić 71 600 zł.

Opel Combo Life: Bagażnik

W pięciomiejscowym Oplu Combo Life pojemność bagażnika wynosi 597 l. Jednak po złożeniu tylnych siedzeń, jego pojemność trzykrotnie wzrasta i osiąga wynik 2126 l. Przedłużony egzemplarz może pochwalić się pojemnością 2693 l.

Oprócz składanych tylnych siedzeń, niemiecka marka umożliwiła złożenie przedniego fotela pasażera, który automatycznie zwiększy długość przestrzeni ładunkowej. Dzięki temu do auta spokojnie zmieści się m.in. deska surfingowa.

TO TEŻ CIĘ ZAINTERESUJE:

RadioZET.pl/motofakty.pl/MW