Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Kamil Nosel, Marcin Łukasik
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Opel przedstawił pierwsze nowości. Producent szykuje niespodzianki

13.09.2018 13:45
xxx zet

Opel szykuje się do salonu motoryzacyjnego IAA w Hanowerze. Niemiecki koncern przedstawi nowe wersje lekkich samochodów dostawczych.

Opel Combo Life fot. Opel

Do sporych zmian dojdzie w modelu Combo, którego egzemplarz zostanie wydłużony do 4,75 m długości. Podobny zabieg czeka odmianę Cargo. Oba pojazdy są zbliżone do Peugeota Riftera i Citroena Berlingo.

Opel Combo Life XL będzie dostępny w pięcio- i siedmiomiejscowej wersji. Klienci, którzy zdecydują się na model Cargo, będą mogli wybrać kabinę załogową lub tradycyjny furgon z możliwością zmieszczenia dwóch europalet (do 4,4 m³ przestrzeni ładunkowej). Maksymalna ładowność tego pojazdu wynosi 1000 kg.

Opel-Combo-Life-Ujawniono-ceny-nowego-kombivana-FOTO_article fot. Opel

W wyposażeniu Opla Combo znajdzie się m.in. system awaryjnego hamowania, automatyczny tempomat czy monitorowanie zmęczenia kierowcy. Innowacyjnym rozwiązaniem jest opcjonalna kamerka w bocznym lusterku znajdująca się po stronie pasażera. Ma za zadanie pomagać kierowcy w uniknięciu kolizji z przedmiotami w martwym punkcie.

Opel Combo Life: Silniki

Jeśli chodzi o silniki, to wciąż w ofercie znajdziemy diesla. Wśród wszystkich jednostek napędowych najmocniejszy będzie 130-konny agregat o pojemności 1.5 l. Ponadto Opel Combo będzie dostępy z automatyczną ośmiostopniową przekładnią.

TO TAKŻE CIĘ ZAINTERESUJE:

RadioZET.pl/auto-swiat.pl/MW

Oceń
Tagi