Oświadczył się podczas jazd testowych bolidem formuły 1

22.11.2017 11:06

Mężczyzna oświadczył się swojej dziewczynie podczas jazd testowych bolidem Formuły 1.

Oświadczył się podczas jazd testowych bolidem formuły 1 fot. materiały prasowe

W sierpniu 2017 roku Matthew Creed, pracujący w dziale kontroli w warsztacie w Kent, wybrał się do dealera Renault w Maidstone na jazdę testową Clio RS, dzięki czemu automatycznie stał się uczestnikiem konkursu. Nagrodą główną miała być jazda testowa bolidem Formuły 1.

I udało się – Creed wygrał dwa bilety, uprawniające go do wzięcia udziału w wydarzeniu na torze Paul Ricard we Francji. Zabrał ze sobą dziewczynę, Hayley Melen. Nie dość, że tego dnia oboje mieli okazję poprowadzić 800-konne bolidy F1 (Renault 2.0), to jeszcze Matthew oświadczył się wybrance swojego serca, o czym sam wspomniał:

Cały dzień był po prostu perfekcyjny od początku do końca. Hayley i mnie zawsze łączyła pasja do wyścigów i Renault, wspólnie regularnie jeździliśmy na tzw. „track day’e” w moim Clio R.S. 200. Ona zawsze wspierała moje motoryzacyjne marzenia. Po prostu wiedziałem, że to będzie idealny moment, by się jej oświadczyć. Zgodziła się, sprawiając, że w jednej chwili stałem się najszczęśliwszym mężczyzną na świecie. Ten dzień zapamiętam do końca mojego życia.

Radość Hayley była nie mniejsza, o czym świadczą jej słowa:

"

Bez wątpienia to był najlepszy dzień mojego życia. Nie sądziłam, że tak niezwykłe rzeczy mogą przyrafić się zwykłym ludziom. Oboje mieliśmy słabość do Renault od kiedy jesteśmy razem, tak samo do F1, to był po prostu perfekcyjny moment. "

RadioZET/MS

Zagłosuj

Interesujesz się F1?

Oceń