Oto 7 ulubionych samochodów Top Gear w 2017 roku

24.11.2017 12:00

Chris Harris, jeden z prowadzących Top Gear, wybrał spośród 13 samochodów finałową siódemkę, która pojedzie do Szkocji walczyć o tytuł „Performance Car of the Year 2017”.

Oto 7 ulubionych samochodów Top Gear w 2017 roku fot. kadr z wideo

Dziennikarz znany jako „Monkey”, jeszcze nim dołączył do brytyjskiego programu motoryzacyjnego, był bardzo ceniony za umiejętność rozbierania samochodów na czynniki pierwsze, a także bardzo dobre panowanie nad autami. Harris doczekał się autorskich programów pod banderą BBC, co tylko potwierdza, że jest właściwą osobą na właściwym miejscu.

W najnowszym filmie opublikowanym na kanale Top Gear, zobaczymy w roli głównej Chrisa:

"

Co za grupa samochodów. Są fantastyczne. Chyba nigdy nie widziałem takiej jakości w jednym miejscu. Wybranie spośród nich jest na swój sposób bolesne. Części z tych wartościowych aut nie będzie dane przejść do następnego etapu. Pierwszym moim wyborem jest Ford GT. "

Poza Fordem GT, na liście finalistów znalazły się jeszcze: Lamborghini Huracan Performante, McLaren 720S, Mercedes-AMG E 63 S (którego napęd przypomina bardziej ten, znany z Nissana GT-Ra), Mercedes-AMG GT R, Porsche 911 GT3 i Honda Civic Type-R.

RadioZET/MS

Zagłosuj

Zgadzasz się z wyborem?

Oceń