Słuchaj
Michał Korościel, Damian Michałowski
Michał Korościel, Damian Michałowski
Marcin Sońta , Mateusz Ptaszyński
Justyna Dżbik, Kamil Nosel
Hubert Radzikowski
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Oto polski kamper na bazie Fiata Ducato

28.11.2017 14:07

Na kanale Youtube CampRest.com pojawiła się prezentacja polskiego kampera marki Globe-Traveller. Auto powstało na bazie Fiata Ducato.

Oto polski kamper na bazie Fiata Ducato fot. kadr z wideo

Seria Voyager dostępna jest w trzech wersjach – najmniejszej XS o długości nadwozia 599 cm oraz X i Z, dłuższej o 37 cm. Odmiana ta charakteryzuje się zabudową o aerodynamicznej formie oraz otwieraną klapą garażową. W pojeździe możliwe jest rozłożenie łóżka nad szoferką – producent twierdzi, że to rozwiązanie jest banalnie proste oraz nie utrudnia gotowania w kuchni.

Voyager w każdej odmianie oferuje możliwość zamiany stołu i kanapy w łóżku przy pomocy obracanych foteli. Garderoba, liczne szafki pod sufitem i szuflady w kuchni zapewniają optymalną przestrzeń prywatną i komfort podczas podróży. Dodatkowo, po otwarciu tylnej klapy garażowej mamy do dyspozycji przestronny bagażnik.

Nawet w najkrótszym wariancie XS, Vogayer dysponuje miejscami podróżnymi i sypialnianymi dla 4 osób, a także wygodną przestrzenią mieszkalną. Kompaktowe wymiary sprzyjają podczas poruszania się po miastach, czy w podróży promem. Ponadto pasażerowie mogą skorzystać z obszernego bagażnika i licznych schowków.

RadioZET/MS

Zagłosuj

Interesują Cię kampery?

Oceń