Pechowe parkowanie. W jego auto uderzyło 7 kierowców

16.02.2017 10:43

Kierowca Hondy Civic sedan zaparkował tuż za łukiem. Niesprzyjające warunki drogowe, oblodzona nawierzchnia oraz wyrwa w nawierzchni sprawiły, że kolejni użytkownicy dróg wjeżdżali w jego auto.

Pechowe parkowanie. W jego auto uderzyło 7 kierowców

Jeszcze zanim doszło do jakiegokolwiek kontaktu między samochodami, auto było pozbawione niektórych elementów nadwozia, w tym przedniego i tylnego zderzaka, a także osłony chłodnicy. Niemalże wszystkie przejeżdżające obok Hondy pojazdy osuwały się, uderzając stojące za zakrętem auto.

Internauci sugerują, że właściciel japońskiego samochodu był przygotowany na taki obrót wydarzeń, a nawet wszystko sobie zaplanował, inwestując uprzednio w kamerę monitorującą wysokiej rozdzielczości rejestrującą to, co się dzieje wokół jego auta. Wszystko celem otrzymania odszkodowania.

Niezależnie od jego zamiarów, mało roztropnym wydawało się zostawianie pojazdu w tak newralgicznym miejscu, na wyjściu z łuku. Ryzyko, że ktoś przedobrzy z prędkością jest spore. Ba, w tych konkretnych okolicznościach nawet kierowcy poruszający się z prędkością adekwatną do warunków panujących na drodze uderzali w Hondę Civic, co tylko świadczy o bardzo niesprzyjającym zbiegu okoliczności – pokrytej lodem nawierzchni i niekorzystnie wyprofilowanej nawierzchni.

RadioZET/MS

Oceń