Peugeot 206 został zmiażdżony pomiędzy ciężarówkami. Kierowca przeżył

05.07.2017 12:50

3 lipca 2017 roku około o godziny 6:30 doszło do bardzo groźnie wyglądającego wypadku na drodze krajowej numer 5 w miejscowości Borówno. W pojazdy stojące na czerwonym świetle w Alei Dębowej najechała ciężarówka.

Peugeot 206 został zmiażdżony pomiędzy ciężarówkami. Kierowca przeżył fot. osp.pl

W wyniku tego zdarzenia Peugeot 206 został zmiażdżony pomiędzy dwiema ciężarówkami. Mimo rozległych uszkodzeń pojazdu, kierowca auta osobowego był w stanie wydostać się z samochodu o własnych siłach. Droga krajowa w obu kierunkach została zablokowana na około dwie godziny. Służby kierowały uczestników ruchu drogowego alternatywnymi trasami.

Niebezpieczne zdarzenie stanowi dowód na to, że nie da się przewidzieć wszystkich niebezpieczeństw czyhających na drogach. Czynników losowych jest cała masa – wystarczy, że ktoś zaśnie za kierownicą lub zdecyduje się na nieprzemyślany, skrajnie niebezpieczny manewr. Dlatego niezależnie od okoliczności, zawsze warto być czujnym i rozglądać się dookoła. Nawet jeśli bezczynnie stoimy w korku.

W analogicznej sytuacji, co kierowca Peugeota 206, znaleźli się niegdyś dwaj uczestnicy ruchu drogowego. Dzięki natychmiastowej reakcji uniknęli groźnego wypadku:

RadioZET/MS

Oceń