Policja prosi o pomoc. Szuka sprawcy śmiertelnego wypadku w Biesiadkach

14.09.2017 12:48

12 września 2017 roku w miejscowości Biesiadki, w gminie Cyców, na skutek potrącenia przez nieznany pojazd, którego kierowca uciekł z miejsca zdarzenia, śmierć poniosła 36-letnia kobieta. Łęczyńscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku i zwracają się do świadków z prośbą o pomoc w ustaleniu sprawcy.

Policja prosi o pomoc. Szuka sprawcy śmiertelnego wypadku w Biesiadkach fot. policja.pl

Do śmiertelnego potrącenia doszło po godzinie 21:00. Funkcjonariusze zostali wezwani na miejsce zdarzenia, czyli drogę wojewódzką W-829 w miejscowości Biesiadki, gdzie dokonali oględzin z udziałem prokuratora oraz biegłych z zakresu medycyny sądowej i wypadków drogowych. Czynności prowadzone były do godziny porannych.

Z dotychczasowych ustaleń wynika, że kierujący nieznanym pojazdem potrącił będącą na jezdni 36-letnią kobietę. Poniesione przez nią obrażenia doprowadziły do śmierci na miejscu. Sprawca wypadku uciekł, nie próbując nawet udzielić poszkodowanej pomocy.

Wciąż nie udało się zidentyfikować ani samochodu, ani tym bardziej kierowcy, który śmiertelnie potrącił 36-latkę. Policjanci apelują do świadków o pomoc w ustaleniu sprawcy. Jak dotąd udało się ustalić, że sprawca wypadku mógł poruszać się samochodem marki Audi. Na miejscu zabezpieczono elementy przedniej atrapy auta tej marki.

Każda informacja na ten temat może okazać się bardzo pomocna. W celu powiadomienia służb należy kontaktować się z Komendą Powiatową Policji w Łęcznej bezpośrednio lub telefonicznie pod numerem telefonu 997 lub (81) 752-72-10.

RadioZET/MS

QUIZ: Czy znasz się na znakach drogowych? fot. pixabay
Oceń