Zamknij

Porzucony samochód na parkingu w galerii. Właściciel musi zapłacić ponad 60 tysięcy złotych

Redakcja
10.04.2018 12:01
porzucone auto na parkingu w galerii
fot. Piotr Kamionka REPORTER East News

Jeden z kierowców porzucił samochód Renault na parkingu w Galerii Łódzkiej. Po dwóch latach nikt nie zgłosił się po auto, dlatego pojazd został odholowany. W tym czasie rachunek za postój rósł, a jego łączna kwota wyniosła ponad 60 tysięcy złotych.

Historia sięga lipca 2016 roku. Wówczas ktoś zostawił na parkingu Galerii Łódzkiej samochód marki Renault. Po pojazd nikt się nie zgłaszał, a jego rachunek rósł z dnia na dzień. Po niespełna dwóch latach od jego pozostawienia auto zostało odholowane.

Łącznie kierowca, który zostawił samochód, powinien zapłacić ogromną sumę w wysokości ponad 60 tysięcy złotych. Pojazd stał na parkingu 628 dni. Sprawa nie jest taka prosta, jakby się mogła wydawać. Okazało się, że samochód regularnie zmieniał właścicieli.

— Samochód cyklicznie przechodził z rąk do rąk kolejnych właścicieli — mówił podkomisarz Marcin Fiedukowicz. — Dotarliśmy do kolejnego właściciela, który miał być ostatecznym użytkownikiem, właścicielem tego pojazdu. Okazało się, że ta osoba jest od jakiegoś czasu niedostępna.

TO RÓWNIEŻ CIĘ ZAINTERESUJE:

Te roboty zaparkują twój samochód

Kobieta w Skodzie i jej zmagania z wjazdem na parking

RadioZET.pl/tvn24.pl/MW