Zamknij

Premiera Skody Fabii Combi: Uterenowiony model po modyfikacji [ZDJĘCIA]

Redakcja
23.10.2018 12:50
Premiera Skody Fabii Combi: Uterenowiony model po modyfikacji [ZDJĘCIA]
fot. Skoda

Skoda zaprezentowała zmodernizowany model Combi Scoutline. Uterenowiona odmiana ma swoją premierę dwa miesiące po pokazaniu Skody Fabii.

Skoda Fabia Combi Scoutline charakteryzuje się srebrnymi wstawkami w zderzakach. W tym samym kolorze są też obudowy lusterek i relingi dachowe, które można zamówić bez dodatkowych kosztów. Oprócz tego producent zamontował czarne, matowe listwy ochronne nadkoli i progów. Klienci w ofercie znajdą 16-calowe obręcze kół. Z kolei pojemność bagażnika to 530 l.

Czeska marka zadbała o to, aby Fabia Combi Scoutline była dostępna we wszystkich kolorach z tradycyjnej gamy Fabii. W pakiecie znajdziemy również m.in.: światła w technologii LED oraz szeroki pakiet systemów wspomagania kierowcy, w których skład wchodzi system utrzymywania pasa ruchu czy wykrywania pojazdów znajdujących się w martwym polu.

Skoda Fabia Combi Scoutline: Silniki

W zmodyfikowanym modelu nie będą dostępne wysokoprężne wersje napędowe. Klienci będą mieli do wyboru jedynie benzynowe agregaty MPI i TSI. Każda jednostka ma trzy cylindry, a jej pojemność skokowa wynosi 1.0 l. Dwa mocniejsze silniki TSI mają odpowiednio 95 i 110 KM i są wyposażone w filtr cząstek stałych.

TO RÓWNIEŻ CIĘ ZAINTERESUJE:

RadioZET.pl/motoryzacja.interia.pl/MW